Apartament na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 37,8 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Natural Baltic

Rezerwacja
Powierzchnia
38 m²
Pokoje
2
Piętro
5

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Natural Baltic Darłówko są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwortu.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:502
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:38 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:5 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,standard deweloperski podwyższony,wykończenie pod klucz.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Natural Baltic Darłówko, w której dostępne są jeszcze 53 podobne oferty.

Opis oferty

Nowy 2 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 38 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Natural Baltic Darłówko przy ulicy w Darłowie, ul. Słowiańska (23 km od Koszalina). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Natural Baltic.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 78 nowy apartament, na sprzedaż pozostaje 60 o powierzchni od 36 do 48 m², w budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Natural Baltic Darłówko jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu 502 znajduje się na 5 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Natural Baltic przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Natural Baltic Darłówko to obiekt położony na piaszczystej plaży przepięknego polskiego wybrzeża. Tylko tu wyglądając z okien swojego apartamentu widzimy wyłącznie morze, które od rana do wieczora przepełnia nas swoim urokiem. Śmiało można powiedzieć, że nie ma drugiego takiego miejsca nad polskim morzem, które tak bardzo przybliża swoich mieszkańców do linii brzegowej.Budynek podąża za wyzwaniem jakie narzuciła lokalizacja; świetnie skrojone apartamenty, wyposażone w wiele udogodnień to wynik doświadczenia, które wynieśliśmy z poprzednich realizacji.Przepiękna nowoczesna elewacja, kamienne hole, pompa ciepła z funkcją chłodzenia czy przesuwane duże okna to tylko niektóre walory naszego obiektu.

Apartament znajduje się w inwestycji Natural Baltic Darłówko, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 53 podobne nowe apartamenty.

Lokalizacja inwestycji Natural Baltic Darłówko

Obiekt Natural Baltic Darłówko zlokalizowany jest na Wybrzeżu Słowińskim u ujścia rzeki Wieprzy do Bałtyku. Położony jest ok. 700m od ścisłego centrum Darłówka, deptaka, gdzie życie tętni od rana do późnych wieczornych godzin. Plaża znajduje się bezpośrednio przy wyjściu z budynku, chroniona falochronami i dająca możliwość bezpiecznego korzystania z wodnych atrakcji. Sam obiekt stoi praktycznie na plaży i nawet jeśli komuś nie będzie chciało się wychodzić z apartamentu wystarczy otworzyć okna aby morze samo do nas przyszło.

Nadmorskie miasto i gmina miejska w północno-zachodniej Polsce, w woj. zachodniopomorskim, największe miasto powiatu sławieńskiego. Położone nad Morzem Bałtyckim, w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej, na Pobrzeżu Koszalińskim, na Pomorzu Zachodnim. Według danych z 2012 r. miasto miało 14 308 mieszkańców

Data publikacji: 10.06.2019

Data aktualizacji: 12.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie