Apartament na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 73,5 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez NAPOLLO

Powierzchnia
73 m²
Pokoje
3
Piętro
3
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Nowe Południe jest 11 apartamentów które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:94
Ceny apartamentów:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:73 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon, loggia, taras.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Strony świata:widok z okien jest na zachód, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Nowe Południe, w której dostępnych jest jeszcze 8 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe Południe

Nowy 3 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 73 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Nowe Południe na Stegnach przy u. Śródziemnomorska 41 (6.8 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera NAPOLLO.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 116 nowych apartamentów, na sprzedaż pozostaje 11 o powierzchni od 70 do 148 m², w budynku jest od 8 do 12 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Nowe Południe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Nowy apartament o oznaczeniu 94 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Okna w apartamencie wychodzą na zachód, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper NAPOLLO przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Mokotów to idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w dzielnicy z klimatem, zatopionej w zieleni, która sprzyja odpoczynkowi, jak i dla tych, lubią korzystać w pełni z miejskich atrakcji: codziennych spotkań, częstych zakupów czy stałej aktywności sportowej.Właśnie tu, w południowej części Stegien, przy ul. Śródziemnomorskiej 41, powstało Nowe Południe. To budynek wielorodzinny z widokiem, od strony północnej, na rozległy zielony skwer, a od południa - z dostępem do al. Wilanowskiej. Bliskość ważnych arterii, jak al. Wilanowska i al. Sikorskiego, zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta oraz obszarami biznesu na Służewcu i w okolicach Okęcia. Kilkanaście linii autobusowych, szybki dostęp do stacji Metro Wilanowska (w zależności o pory dnia zajmuje od 5 do 15 minut) oraz rozwinięta sieć ścieżek rowerowych wraz ze stacjami rowerów dają szerokie możliwości wyboru najbardziej dogodnego środka komunikacji.Nowe Południe powstało na planie nieregularnej litery „U,” otwartej od strony ul. Śródziemnomorskiej. Tu znajdują się wjazd na teren inwestycji a także wejścia do poszczególnych klatek schodowych. Przed budynkiem powstał jest dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą, a nieopodal – kameralny plac zabaw dla dzieci. Całość jest ogrodzona i monitorowana, z całodobową ochroną.Budynek ma miał niejednolitą wysokość - od 7 pięter w części centralnej do 11 w skrzydle wschodnim. W inwestycji powstało 116 mieszkań w metrażach od 35 m kw. do ponad 100 m kw. Lokale powyżej 6 piętra mają 3 m wysokości. W ofercie przeważają popularne na rynku mieszkania dwu- i trzypokojowe. Każde mieszkanie posiada balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze mają dostęp do ogródków.Klatki schodowe mieszczą od 2 do 5 mieszkań na piętrze. Na dwóch kondygnacjach podziemnych powstał garaż z niezależnymi miejscami postojowymi, komórki lokatorskie i boksy rowerowe.

Apartament znajduje się w inwestycji Nowe Południe, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 8 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji Nowe Południe

Lokalizacja Nowego Południa to także wygodne, codzienne zakupy blisko domu, w okolicznych pasażach handlowych i dostęp do oferty gastronomicznej i usług. Doskonale rozwinięta infrastruktura społeczna, obejmująca zarówno szkoły, przedszkola jak i ośrodki zdrowia czy lecznice, zapewnia komfort życia w tej części miasta. Wielbiciele aktywności fizycznej mogą skorzystać z oferty lokalnych fitness klubów lub wybrać wypoczynek na świeżym powietrzu, np. w pobliskim Parku Dolinka Służewiecka, czy dalsze wyprawy trasami rowerowymi do Parku w Wilanowie czy Parku Kultury i Ogrodu Botanicznego w Powsinie.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 100 metrów od inwestycji Nowe Południe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Karczocha.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Południe znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 349 "Barcelonka" w odległości 300m, CI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w odległości 400m, Gimnazjum Integracyjne nr 12 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Go Fitness, w odległości 150 m znajduje się Cosmedica. Apteka, w odległości 150 m znajduje się SPAandGO.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się Klub Osiedlowy, w odległości 350 m znajduje się Muzeum Kowalstwa Eleonory i Zdzisława Gałeckich, w odległości 500 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. św. Katarzyny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Taewo. Klub Wschodnich Sportów Walki , w odległości 600 m znajduje się Gorjan, Tomasz Gorgolewski, w odległości 850 m znajduje się Akademia Tenisa Stołowego. Klub Sportowy. Stowarzyszenie .

Data publikacji: 20.06.2016

Data aktualizacji: 07.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie