Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 85,31 m² - numer 19

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Niemcewicza 19Inwestycja: Apartamenty Niemcewicza 19Deweloper: NAPOLLO

Apartamenty Niemcewicza 19

7 zdjęć

Apartamenty Niemcewicza 19
Termin oddania:
2 kw. 2022
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
85,31 m²
Piętro:
3 piętro
Wysokość pomieszczeń:
278 cm wysokości
Ilość kondygnacji:
1 poziom

Atuty lokalizacji

Transport

Niemcewicza 01 - 120 m

Sklepy

Top Market - 40 m

Edukacja

Szkoła Podstawowa Nr 97 im. Leona Kruczkowskiego - 140 m

Sport

Boisko - 80 m

Zdrowie

Medicover - 270 m

Ważne informacje o budynku i inwestycji
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Udogodnienia
ochrona całodobowa, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda
informacja u dewelopera.
Informacje o rezerwacji i finansowaniu
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera
Przeczytaj więcej o inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19

Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Cisza okolicznych uliczek i zielonych skwerów, a jednocześnie warszawskie city na wyciągnięcie ręki stanowią o idealnym połączeniu różnych wymiarów życia. Doskonała infrastruktura społeczna, kulturalna i komunikacyjna pozwala korzystać ze wszystkich udogodnień metropolii, a kameralna atmosfera dzielnicy sprawia, że można tu wypocząć od miejskiego zgiełku.

Architektura Apartamentów Niemcewicza 19 nawiązuje do najlepszych tradycji budownictwa dwudziestolecia międzywojennego. Modernistyczna bryła obłożona szlachetnym piaskowcem, panoramiczne okna i loggie – to charakterystyczne elementy architektury Apartamentów Niemcewicza 19. Inwestycja pod względem urbanistycznym, wraz z sąsiednim budynkiem Apartamentów Niemcewicza 17, dopełnia cały kwartał zabudowy między ulicami Niemcewicza, Poniecką, Słupecką i Odrzykońską.

Całe założenie obejmuje realizację wielorodzinnego budynku mieszkalnego o wysokim standardzie wraz z przestronnym deptakiem ze starannie zaaranżowaną zielenią i miejscami do wypoczynku. Połączy on wyłącznie dla ruchu pieszego ulice Niemcewicza i Odrzykońską. Wejścia do Apartamentów Niemcewicza 19 zaprojektowano od strony pasażu, a nie ulicy, aby zapewnić mieszkańcom poczucie intymności.

W ofercie sprzedaży dostępnych jest 56 mieszkań. Na terenie inwestycji powstanie dwupoziomowy parking podziemny. Na parterze zaplanowano lokale usługowe.

Oferowane mieszkania są funkcjonalnie rozplanowane, z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną. Wysokość pomieszczeń, minimum 2,78 m, potęguje wrażenie przestronności, a ich przejrzysty układ ułatwia aranżację przestrzeni. Szeroka gama metraży gwarantuje wybór powierzchni odpowiadających zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów. Konstrukcja budynku umożliwia łączenie lokali.

W ofercie znajdują się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od ok. 45 do ok. 123 m². Wszystkie apartamenty wyposażone są w loggie lub tarasy.

Mała liczba mieszkań w każdej klatce zapewni poczucie prywatności. Cichobieżne windy i doskonała izolacja akustyczna sprawią, że nic nie zakłóci spokoju mieszkańców. Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje komfort życia.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych mieszkań.

Przeczytaj więcej o mieszkaniu 19
Apartamenty Niemcewicza 19 logo

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 85,3 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie, ul. Niemcewicza 19 (2.2 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez NAPOLLO.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 56 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 12 ofert o powierzchni od 45 do 85 m².

W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Apartamenty Niemcewicza 19 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 19 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 278 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców NAPOLLO przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Ulica Niemcewicza to doskonałe miejsce dla osób ceniących swój czas i atmosferę sąsiedztwa. W okolicy przeważa niska, kilkupiętrowa zabudowa, w tym pieczołowicie odrestaurowane kamienice przy pobliskim pl. Narutowicza. W bezpośrednim sąsiedztwie Apartamentów Niemcewicza 19 znajdują się zarówno wszystkie niezbędne usługi, jak i placówki zdrowia, kultury i oświaty oraz doskonale rozwinięta sieć komunikacji. Zaledwie kilka minut drogi dzieli inwestycję od ścisłego Śródmieścia z bogatą ofertą rozrywkową i handlową. Dojazd do centrów biurowych zlokalizowanych wzdłuż al. Jana Pawła II, Al. Jerozolimskich, w okolicach Ronda Daszyńskiego i do najbliższej stacji metra zajmuje od 5 do 15 minut. Osoby podróżujące docenią bliskość Dworca Centralnego i Zachodniego. W prosty i szybki sposób można również dotrzeć do międzynarodowego Lotniska Chopina.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Dodatkowe atuty Inwestycji

Tereny zielone6 parków w okolicy
Apartamenty Niemcewicza 19 logo

Grzegorz Skawski

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Niemcewicza 17 m.5; 02-019 Warszawa
Data publikacji: 23.08.2019
Data aktualizacji: 09.08.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: