Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 22,3 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Powierzchnia
22 m²
Pokoje
1
Piętro
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:LU.0.32
Ceny lokali użytkowych:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:22 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Poznańskie Ogrody, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 22 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Poznańskie Ogrody przy ulicy w Ogrodach, ul. Kajki / św. Wawrzyńca (2.8 km od centrum Poznania). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie lokali użytkowych, zaś 2 z nich obecnie dostępne na sprzedaż.

Obiekt posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja Poznańskie Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu LU.0.32 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również: miejsca postojowe podziemnemiejsca postojowe naziemne.

Poznańskie Ogrody lokale handlowo-usługoweW sąsiedztwie ogrodu botanicznego i parków, 500 metrów od jeziora Rusałka, doskonała komunikacja z centrum miasta, obszerny parking – sprawdź lokale handlowo- usługowe Murapol Poznańskie OgrodyMurapol Poznańskie Ogrody to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w północno-zachodniej części miasta - blisko centrum Poznania, a jednocześnie w sąsiedztwie ogrodów, parków i jeziora. Pierwszy realizowany tu budynek liczy 8 naziemnych kondygnacji. Zaprojektowano w nim 259 funkcjonalnych mieszkań oraz lokale handlowo- usługowe. Metraże lokali kształtują się w okolicach 22 mkw. Jeden z nich znajduje się w części parterowej budynku mieszkalnego, drugi stanowi niezależną część osiedla. Lokale te znajdują się zarówno w ofercie sprzedażowej, jak i z możliwością ich wynajmu.W podziemnej kondygnacji budynku zaprojektowano obszerny garaż. Miejsca postojowe znajdują się także na zewnętrznym parkingu, z wygodnym dostępem dla mieszkańców.

Lokalizacja inwestycji Poznańskie Ogrody

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 700 metrów od inwestycji Poznańskie Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny OGRODY (1:OGDY23).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Poznańskie Ogrody znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Twórcze Łapki" w odległości 250m, Prywatne Przedszkole FISTASZKI w odległości 250m, Przedszkole nr 96 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się ARNIKA. APTEKA, w odległości 800 m znajduje się ZAKĄTEK. APTEKA. STARZECKA K., MGR FARM., w odległości 800 m znajduje się MERPOL+MEDICAL. NZOZ. PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 850 m znajduje się Instytut Włókien Naturalnych - Biblioteka, w odległości 900 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA CHRYSTUSA DOBREGO PASTERZA, w odległości 900 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. JANA VIANNEYA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się FALCON. KLUB SPORTOWY, w odległości 450 m znajduje się Gimnazjum nr 62, w odległości 450 m znajduje się MOJA DRUŻYNA SP. Z O.O..

Data publikacji: 07.03.2019

Data aktualizacji: 07.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie