Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 27,47 m² - numer 6.A.4.12

Oferta archiwalna

Bydgoszcz, ul. Akademicka

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Murapol Osiedle Akademickie lub inne propozycje w Bydgoszczy

Murapol Osiedle Akademickie

10 zdjęć

Murapol Osiedle Akademickie
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Najbliższe inwestycje

 • Łowicka 25
  gotowe
  Nasza inwestycja Łowicka 25 to kameralne osiedle mieszkalne, na które składa się sześć, trójkondygnacyjnych budynków z lokalami o metrażach od 30 m² do 77 m². 68 nowoczesnych lokali, zaprojektowanych z myślą o różnorodności potrzeb przyszłych lokatorów. W ofercie inwestycji znajdują się kawalerki, mieszkania dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe. Kompleks posiada również podziemną przestrzeń

  Łowicka 25

  ul. Łowicka 25 , Bydgoszcz(8.1 km od centrum)
  Red Co.
 • Nowy Wyszogród etap II
  4 kw. 2024
  Nowy Wyszogród – nowoczesne mieszkania nad Wisłą Pierwszy etap inwestycji znajduje w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego Grodziska Wyszogród. Lokalizacja spełnia potrzeby miłośników wygody życia w mieście jak i osób, które cenią sobie spokojną okolicę wśród terenów zieleni z pięknym widokiem na Wisłę. W pierwszym etapie znajdują się dwa budynki, w których oferujemy 82 mieszkania o metrażach od

  Nowy Wyszogród etap II

  ul. Fordońska 408 , Bydgoszcz(10.1 km od centrum)
  Jakon Sp. z o.o.
 • Nowy Wyszogród etap I
  gotowe
  Nowy Wyszogród – nowoczesne mieszkania nad Wisłą Pierwszy etap inwestycji znajduje w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego Grodziska Wyszogród. Lokalizacja spełnia potrzeby miłośników wygody życia w mieście jak i osób, które cenią sobie spokojną okolicę wśród terenów zieleni z pięknym widokiem na Wisłę. W pierwszym etapie znajdują się dwa budynki, w których oferujemy 82 mieszkania o metrażach od

  Nowy Wyszogród etap I

  od 6 909 /m2
  ul. Fordońska 408 , Bydgoszcz(10.2 km od centrum)
  Jakon Sp. z o.o.

Termin oddania

2 kw. 2024

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

27,47 m²

Piętro

4 piętro

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

250 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

6.A.4.12

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej
 • miejsca postojowe naziemne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Udogodnienia

plac zabaw, winda, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

 • Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): ECO2= 0 t CO2/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): EK= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): EP= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): EU= 0 kWh/(m2 * rok)

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - Bydgoszcz Brdyujście - 1057 m

Przystanek Tramwajowy - 220 m

Przystanek Autobusowy - 230 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

22 placówki medyczne, 11 placówek edukacyjnych, 6 kawiarni i restauracji, 6 sklepów, 4 obiekty sportowe, 5 placów zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Doskonała infrastruktura daje wiele możliwości. Rozwinięta infrastruktura drogowa w dzielnicy Nowy Fordon zapewnia szybki dojazd do centrum autem lub komunikacją publiczną. Sieć dróg rowerowych zadowoli także fanów jednośladów. Sprawdź najbliższe otoczenie!

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 27,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Murapol Osiedle Akademickie w Bydgoszczy, ul. Akademicka (7.8 km od centrum Bydgoszczy).

Inwestycja jest realizowana przez Murapol S.A.

Cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 680 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 161 ofert o powierzchni od 26 do 64 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Murapol Osiedle Akademickie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 6.A.4.12 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 250 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Murapol Osiedle Akademickie jest położone w urokliwym miejscu w centrum Nowego Fordonu, w pobliżu Lasu Gdańskiego i kampusu Politechniki Bydgoskiej. Otoczenie inwestycji stanowią rozległe zielone tereny wraz z fordońskimi akwenami, które wkrótce mają przejść kompleksową rewitalizację i przeistoczyć się w Park Akademicki. W nowym miejskim zieleńcu mają powstać pomosty wokół zbiorników wodnych, promenada, wieża widokowa, strefa sportowo-rekreacyjna i wiele więcej. To wyjątkowe miejsce przeznaczone jest dla osób ceniących sobie zarówno bliskość terenów zielonych, jak i dostęp do wszelkich udogodnień metropolii. W ramach inwestycji łącznie zaprojektowano 680 lokali mieszkalnych w 8 budynkach o pięciu kondygnacjach naziemnych. Miejsca parkingowe są dostępne w halach garażowych oraz na zewnątrz budynków. Wybierać można spośród zróżnicowanych układów mieszkań – kawalerek, 2-, 3- lub 4-pokojowych lokali.

Bud. 1-3 oddane do użytku,

bud. 2-7 oddane do użytku,

bud. 8 - II Q 2024

Dlaczego warto zamieszkać na Murapol Osiedlu Akademickim?

• Technologia Home Management System zastosowana w budynkach pozwala na korzystanie z urządzeń smart home, w tym zdalne zarządzanie temperaturą, oświetleniem i zaworami wody przy użyciu aplikacji mobilnej. Mediami można sterować również manualnie za pomocą funkcji hotelowej.

• Standardowo mieszkania są wyposażone w pakiet antysmogowy, który zapewnia dopływ czystego powietrza do domu. Zastosowane filtry z warstwami nanowłókien zabezpieczają mieszkanie przed smogiem, alergenami, kurzem czy owadami.

• W przestrzeni klatek schodowych i części wspólnych zastosowano trwałe gresy o delikatnym, stonowanym wzornictwie, laminowane panele ścienne w naturalnym, złotym kolorze oraz wysokogatunkowy tynk mozaikowy, tworząc harmonijną kompozycję. W holu wejściowym umieszczono duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, nadając tym pomieszczeniom elegancji i wyrafinowania.

• W budynkach zastosowano oświetlenie LED części wspólnych, dzięki czemu wspólnota mieszkaniowa zaoszczędzi na rachunkach za prąd.

• Tradycyjna technologia budowy zapewnia dobrą izolację termiczną oraz akustyczną mieszkania

• Ciche i szybkie windy wewnątrz budynku pozwolą sprawnie poruszać się między piętrami.

• Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą przestronne balkony wykonane w technologii Isokorb, zapobiegającej utracie ciepła z mieszkania i pozwalającej zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

• Mieszkania na parterze mają dodatkową powierzchnię w postaci zielonych ogródków oraz tarasów wybrukowanych kostką.

• Dla osób ekologicznie zmotoryzowanych zapewniono stację do ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla miłośników jednośladów.

• Dla najmłodszych lokatorów zaprojektowano plac zabaw

• Deweloper pokryje koszty notarialne zawarcia umowy deweloperskiej, jeżeli zostanie ona zawiązana do 3 dni od podpisania umowy rezerwacyjnej.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Murapol Osiedle Akademickie, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 12 podobnych nowych mieszkań.

Murapol S.A. logo

W sprzedaży 3424 nieruchomości w 29 inwestycjach

23 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 75 inwestycjach

Data publikacji: 03.09.2020
Data aktualizacji: 04.03.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: