Apartament na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 54,6 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Powierzchnia
55 m²
Pokoje
4
Piętro
6

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia są 133 apartamenty które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:8A.6.3
Ceny apartamentów:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:55 m²
Realizacja nieruchomościoddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:6 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia, w której dostępnych jest jeszcze 16 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 55 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Murapol Nowa Przędzalnia przy ulicy w Starym Polesiu, ul. Wróblewskiego 19A (1.8 km od centrum Łodzi). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 692 nowe apartamenty, na sprzedaż pozostają 133 o powierzchni od 28 do 56 m², w budynkach jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Murapol Nowa Przędzalnia jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu 8A.6.3 znajduje się na 6 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 4 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:budynki 5-6 IIQ2020,budynki 7-8 IQ2020Nowoczesne osiedle w rewitalizowanym sercu Łodzi, szeroki wybór metraży mieszkań z tarasami i balkonami, w sąsiedztwie parku Poniatowskiego oraz innych łódzkich zieleńców - poznaj inwestycję Murapol Nowa PrzędzalniaMurapol Nowa Przędzalnia to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana w historycznej przestrzeni dawnej przędzalni. W ramach trzeciego etapu inwestycji przy ul. Wróblewskiego, między alejami Politechniki i Jana Pawła II, zaplanowano budowę 336 lokali mieszkalnych w czterech, 7-kondygnacyjnych budynkach. W ofercie znajdą się kawalerki, mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe o metrażu 25-56 mkw. Dla poszukujących większej przestrzeni istnieje możliwość łączenia mieszkań. Wygodne parkowanie zapewni podziemny garaż, a uzupełnieniem tego parkingu będą bezpłatne miejsca postojowe naziemne. Lokale na parterze posiadają tarasy wybrukowane kostką, natomiast wszystkie mieszkania na piętrach mają duże balkony. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami, co umożliwi mieszkańcom wypoczynek bez konieczności opuszczania osiedla. Z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano plac zabaw.Oprócz lokali mieszkalnych powstanie także 15 lokali użytkowych, zaadoptowanych w zabytkowym budynku, zlokalizowanym na terenie inwestycji.Architektura osiedla nawiązuje do przemysłowej historii tej części Łodzi. Wyjątkowego charakteru budynkom nada zastosowanie ceglanej elewacji, a elementem wyróżniającym osiedle będzie odrestaurowana, zabytkowa wieża fabryczna. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej oraz możliwości indywidualnej aranżacji lokatorzy wprowadzą się do przestronnych oraz funkcjonalnych wnętrz.ODDYCHAJ W NOWYM MIESZKANIU Z PAKIETEM ANTYSMOGOWYMW trosce o zdrowie i komfort mieszkańców wprowadziliśmy pakiet antysmogowy jako standard wyposażenia lokali w III etapie tej inwestycji. Zastosowanie nowoczesnych filtrów pozwoli każdemu oddychać czystym powietrzem we własnym mieszkaniu bez względu na jego jakość na zewnątrz.Z pakietem antysmogowym można zyskać:• Ochronę przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz alergenami• Zabezpieczenie przed owadami za sprawą filtra, który eliminuje konieczność stosowania siatek przeciw insektom• Wygodę i czas za sprawą intuicyjnej obsługi oraz szybkiego sposobu czyszczenia filtrów• Stały dopływ czystego powietrza do mieszkania i to niezależnie od aury panującej na zewnątrz

Apartament znajduje się w inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 16 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 350 metrów od inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Jana Pawła II - Wieniawskiego (1295).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w odległości 550m, Przedszkole Miejskie nr 101 w odległości 650m, Szkoła Podstawowa Nr 46 w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się Colmed s.c. NZOZ, w odległości 450 m znajduje się Olejowa. Apteka, w odległości 500 m znajduje się Adamed. ZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 450 m znajduje się Ośrodek Kultury "Energetyk", w odległości 700 m znajduje się Biblioteka Politechniki Łódzkiej, w odległości 900 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Łódź - Górna. Filia nr 11.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Klub uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej, w odległości 650 m znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w odległości 800 m znajduje się Dharma. Jaguszewska K..

Data publikacji: 26.09.2018

Data aktualizacji: 12.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie