Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 36,9 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Powierzchnia
37 m²
Pokoje
1
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:U1
Ceny lokali użytkowych:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:37 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Murapol Jana Kazimierza, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 37 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Murapol Jana Kazimierza na Odolanach przy ul. Jana Kazimierza (4.7 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie lokali użytkowych, zaś 2 z nich obecnie dostępne na sprzedaż.

Obiekt posiada 6 kondygnacji naziemnych. Inwestycja Murapol Jana Kazimierza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu U1 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Nowoczesne lokale usługowe w budynku na Woli. Kilkaset mieszkań w bezpośrednim sąsiedztwie, funkcjonalna aranżacja to inwestycja Murapol Jana KazimierzaW ramach inwestycji Murapol Jana Kazimierza parterowa część budynku zyskała charakter komercyjny. W nowoczesnym budynku powstały dwa lokale usługowe o powierzchni niemal 37 mkw. Oba lokale są dostępne zarówno w ofercie sprzedażowej, jak i z możliwością ich wynajmu.Dla wygody użytkowników pod budynkiem znajduje się garaż, a wjazd umożliwia automatycznie otwierana brama. Solidną podstawę do prowadzenia lokalu handlowo-usługowego w inwestycji Murapol Jana Kazimierza stanowią 152 mieszkania znajdujące się w tym samym budynku. Oznacza to bliskość kilkuset mieszkańców, którzy na co dzień będą korzystać z oferowanych produktów i usług. Lokalizacja budynku umożliwia łatwy dojazd do lokali również z innych części Warszawy.

Lokalizacja inwestycji Murapol Jana Kazimierza

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 250 metrów od inwestycji Murapol Jana Kazimierza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Reduta Wolska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Jana Kazimierza znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: "Zaczarowane Motylki" - Żłobek i Przedszkole w odległości 350m, Szkoła Podstawowa Nr 132 w odległości 850m, Szkoła Podstawowa nr 238 Publiczna im. C. Botewa w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Medi Partner, w odległości 900 m znajduje się Centrum Medyczne CMP Wola | Przychodnia, w odległości 950 m znajduje się Diagnostyka Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się Kościół Św. Wawrzyńca, w odległości 450 m znajduje się Kaplica Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych Dni Ostatnich, w odległości 500 m znajduje się Cerkiew Św. Jana Klimaka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się CrossFit Dock, w odległości 500 m znajduje się Park Powstańców Warszawy, w odległości 600 m znajduje się Skwer im. płk. Pacak-Kuźmirskiego.

Data publikacji: 05.12.2018

Data aktualizacji: 25.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie