Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 44,57 m² - numer 1.A.1.10

Sosnowiec, ul. KlimontowskaInwestycja: Murapol Apartamenty na WzgórzuDeweloper: Murapol S.A.

Murapol Apartamenty na Wzgórzu

7 zdjęć

Murapol Apartamenty na Wzgórzu

Promocje

 • Promocja

  5000 zł od Grupy Murapol! Wybierz sobie sąsiada

  Dobry sąsiad to skarb! A możesz zyskać jeszcze więcej! Poleć ofertę mieszkań Murapol swoim znajomym, bliskim i odbierz nawet 5000 zł. Dowiedz się więcej o programie i rekomendacji Szczegóły na stronie dewelopera.

Termin oddania:
4 kw. 2022
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
44,57 m²
Piętro:
1 piętro
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Wysokość pomieszczeń:
255 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne (84 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (230 miejsc)
Komórki lokatorskie
dostępne (55)
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Udogodnienia
winda, inteligentny dom
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu

Przystanek Autobusowy - 140 m

• Inwestycja jest realizowana przy ul. Klimontowskiej w dzielnicy Klimontów. Dojazd autem do centrum Sosnowca zajmuje tylko 5 minut. • Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów zielonych - tylko 1,5 km od Parku Sieleckiego, blisko Parku Środula z licznymi miejscami do wypoczynku na świeżym powietrzu. Taka lokalizacja sprzyja aktywności fizycznej i rodzinnym spacerom - z dala od zgiełku miasta. • Codzienna wygoda dzięki bogatej infrastrukturze. W sąsiedztwie sklepy, m.in. Lidl, Biedronka, tylko 4 km od galerii handlowych Plejada i Sosnowiec Plaza. • Rozwinięta komunikacja miejska: tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, dzięki czemu codzienne dojazdy do szkoły czy pracy nie wymagają korzystania z samochodu. • Dogodna lokalizacja w rejonie ul. Klimontowskiej i dobre połączenie z trasami S1, DK94 oraz A4 umożliwiają szybki dojazd do sąsiednich miejscowości.

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki- Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców, jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż 117 publicznych jednostek, działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj: 76 szkół podstawowych, 80 szkół ponadpodstawowych oraz 52 przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Murapol S.A. logo

W sprzedaży 3564 nieruchomości w 29 inwestycjach

43 nagrody i wyróżnienia

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 55 inwestycjach

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Murapol Apartamenty na Wzgórzu w Sosnowcu, ul. Klimontowska (4.3 km od centrum Sosnowca).

Inwestycja jest realizowana przez Murapol S.A.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 238 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 109 ofert o powierzchni od 28 do 64 m².

W budynkach jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Murapol Apartamenty na Wzgórzu jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 1.A.1.10 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 255 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Murapol Apartamenty Na Wzgórzu to nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Sosnowca. Powstaje przy ul. Klimontowskiej, tylko 5 minut od centrum, blisko parków Sieleckiego i Środula. Oferujemy tu 238 komfortowych mieszkań zaprojektowanych w dwóch kameralnych budynkach. Dostępne w ramach inwestycji innowacyjne rozwiązania - pakiet antysmogowy i opcja smart home, podnoszą codzienną wygodę lokatorów. Szeroka gama zróżnicowanych układów oraz metraży w ofercie pozwala wybrać mieszkanie, które idealnie odpowiada indywidualnym preferencjom każdego klienta.

Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:

bud. 1 - oddany do użytku,

bud. 2 - IV Q 2022

Dlaczego warto?

• Wszystkie mieszkania na piętrach posiadać będą obszerne balkony, a zaprojektowane na parterze – tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki.

• Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy.

• Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano optymalną liczbę miejsc postojowych na terenie osiedla i w podziemnej hali garażowej.

• Teren osiedla zagospodarowany będzie starannie wyselekcjonowaną roślinnością i elementami małej architektury.

• Budynek będzie podłączony do miejskiego węzła cieplnego.

Co jeszcze zyskujesz?

• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

• Opcja Murapol Appartme - Twoje wymarzone mieszkanie może stać się jeszcze bardziej nowoczesne, oszczędne i bezpieczne, a Tobie będzie żyło się w nim komfortowo.

Nasz smart home wyróżnia:

• sterowanie manualne lub z aplikacją mobilną, czyli możliwość zarządzania mediami w mieszkaniu na dwa sposoby: za pomocą aplikacji mobilnej, lub manualnego przycisku - tzw. funkcji hotelowej.

• pełna kontrola nad dopływem wody - chroń swoje mieszkanie przed zalaniem dzięki systemowi sterowania głównymi zaworami wody. Możesz zamykać i otwierać jej dopływ nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.

• niezawodność działania - zintegrowane systemy automatyki mieszkaniowej oznaczają, że nasz smart home działa równolegle w formie bezprzewodowej, jak i przewodowej.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 44 podobne nowe mieszkania.

Data publikacji: 08.12.2020
Data aktualizacji: 23.06.2022
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Klimontowska 45, 41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: