Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 48,5 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Powierzchnia
48 m²
Pokoje
3
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B1B.006
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:48 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Staromiejskie, w której dostępnych jest jeszcze 18 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Staromiejskie przy ulicy w Toruniu, ul. Grudziądzka 15 (0.6 km od centrum Torunia). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 181 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 20 o powierzchni od 43 do 51 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Apartamenty Staromiejskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B1B.006 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

5 minut od Starówki, niedaleko bulwaru nad Wisłą, funkcjonalne mieszkania z tarasami i balkonami - prezentujemy Apartamenty StaromiejskieW I etapie inwestycji zaprojektowano dwa budynki, a w nich łącznie 181 mieszkań – kawalerek, dwu oraz trzypokojowych. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej oraz możliwości indywidualnej aranżacji lokatorzy wprowadzą się do przestronnych oraz funkcjonalnych wnętrz. Metraże lokali kształtują się od 21 do 95 mkw. Klientom oferujemy możliwość łączenia mieszkań. Te na parterze posiadają tarasy, natomiast na piętrach - duże balkony. Dla wygody osób zmotoryzowanych na terenie podziemnych kondygnacji zaprojektowano parkingi, zaś poruszanie się między piętrami ułatwią cichobieżne windy. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami, co umożliwi mieszkańcom wypoczynek bez konieczności opuszczania osiedla. Z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano plac zabaw.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Staromiejskie, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 18 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Staromiejskie

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Staromiejskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Legionów (130-01).

Data publikacji: 09.06.2015

Data aktualizacji: 19.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie