Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Legionów 66 - Etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Legionów, oferowane bezpośrednio przez

MS Investments

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Legionów 66

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1669 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Legionów 66 - Etap IIILegionów 66 - Etap III

2 zdjęcia

Legionów 66 - Etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 121 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Legionów 66 - Etap III logo

W ramach inwestycji „Osiedle Legionów 66” zaplanowane zostały trzy etapy budowy. Całość inwestycji obejmuje budowę 362 mieszkań oraz 6 lokali usługowych. Elewacja od ulicy stanowi stylowy mix tradycji z przewagą nowoczesnej koncepcji urbanistycznej utrzymanej w naturalnej kolorystyce barw ziemi. Wewnątrz powstanie obszerne patio z miejscami parkingowymi i wejściami do poszczególnych klatek schodowych. Tego typu charakter projektu tworzy doskonałą enklawę ciszy i spokoju. Na tę właśnie stronę wychodzą okna zdecydowanej większości mieszkań. jest to również optymalnie nasłoneczniona, południowa strona świata. Etap I inwestycji to 3 budynki stanowiące jeden szereg zabudowy oddzielający wnętrze osiedla od ulicy Legionów. Zaprojektowano w nim 102 lokale mieszkalne oraz 6 lokali usługowych. Etap II to dwa budynki wewnątrz osiedla. Łącznie zaprojektowano w nim 139 mieszkań, przeważającą część z nich stanowią mieszkania jeno- i dwupokojowe do 40 m2. Etap III, kończący budowę osiedla, to dwa budynki w których ponad 50% mieszkań to mieszkania dwupokojowych . W całym etapie III zaprojektowano łącznie 121 mieszkań. Budynek z widokiem na ulicę Pogonowskiego zamyka wnętrze osiedla tworząc spójną linię zabudowy z budynkiem I etapu inwestycji.

Inwestycja Legionów 66 - Etap III znajduje się w Starym Polesiu, ul. Legionów 66 (1.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez MS Investments.

Inwestycja Legionów 66 - Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 121 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Legionów 66 - Etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MS Investments nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Legionów 66 - Etap III?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Legionów 66 - Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1900 metrów od inwestycji Legionów 66 - Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Kaliska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Legionów 66 - Etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Legionów 66 - Etap III znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 41 w odległości 314 m, Przedszkole Miejskie Nr 41 w odległości 334 m, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi w odległości 346 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Legionów 66 - Etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentysta w odległości 73 m, Profimedic w odległości 134 m, SłuchMed w odległości 275 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Legionów 66 - Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 167 m znajduje się Żabka, w odległości 167 m znajduje się Żabka, w odległości 248 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Legionów 66 - Etap III w odległości 209 m znajduje się boisko / kort, w odległości 231 m znajduje się boisko / kort, w odległości 351 m znajduje się Boisko szkolne.

Data publikacji: 20.11.2020
Data aktualizacji: 20.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023