Recanto

Mieszkania na sprzedaż ul. Senatorska, oferowane bezpośrednio przez Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Łódź, Górna, Górniak, ul. Senatorska
Recanto

5 zdjęć

Recanto
Recanto
Recanto
Recanto

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Recanto dostępne są 3 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
E.1.2.1
2
55,48 m²
1
D.1.1.6
3
63,94 m²
Parter
A.1.2.2
3
71,23 m²
1

Opis Inwestycji

Recanto logo

Recanto to kameralna inwestycja usytuowana w północnej części dzielnicy Górna, przy ul. Senatorskiej. To idealna lokalizacja dla tych, którzy cenią sobie prywatność i ciszę, a równocześnie lubią korzystać z atrakcji życia miejskiego.

Inwestycję tworzy 5 pięciopiętrowych budynków, stanowiących zwartą bryłę. Architektura znakomicie wpisuje się w industrialny charakter dzielnicy Górna - między innymi dzięki ciekawej elewacji utrzymanej w kolorze naturalnie wypalanej cegły oraz bieli i grafitu. Ponadto, niska zabudowa inwestycji idealnie dostosowana jest do otoczenia wokół osiedla.

W ramach projektu powstanie 259 komfortowych mieszkań (175 – I faza, 84 – II faza) o metrażach od 30 m² do 100 m², w skład których wejdą kawalerki oraz lokale 2, 3 oraz 4 - pokojowe. W każdym z nich przewidziana jest loggia lub balkon, a wszystkie mieszkania na parterze posiadać będą ogródki.

Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną naziemne miejsca postojowe i parking podziemny. Budynki wyposażone będą w wygodne windy i komórki zlokalizowane na poziomie -1 oraz na górnych piętrach. Do inwestycji prowadzić będą dwa wjazdy: od ul. Senatorskiej oraz od ul. Milionowej. Centralna część osiedla zagospodarowana zostanie jako przestrzeń wspólna - wewnętrzne patio z placem zabaw.

Inwestycja Recanto znajduje się na Górniaku, ul. Senatorska (1.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Inwestycja Recanto została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 259 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Recanto w sprzedaży 3 nowe mieszkania o powierzchni od 55 do 71 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni 55 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 71 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 259 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, ogródek, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 55 do 71 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Przyszli mieszkańcy osiedla z pewnością docenią komfort związany z bezpośrednim dostępem do bogatej infrastruktury miejskiej oraz łatwym dojazdem do głównych ciągów komunikacyjnych, a dzięki bliskości zróżnicowanych usług, ośrodków edukacyjnych oraz biznesowych – życie codzienne będzie prostsze. KOMUNIKACJA MIEJSKA: 200 m do przystanku tramwajowego i autobusowego. KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA: łatwy dojazd do ulic: Śmigłego-Rydza, al. Piłsudskiego oraz al. Jana Pawła II. PLACÓWKI EDUKACYJNE: w promieniu ok. 1 km: przedszkola, szkoły podstawowe i średnie (w tym sportowa oraz muzyczna), uczelnie wyższe (Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania). PLACÓWKI MEDYCZNE: bliskość dwóch przychodni, aptek oraz prywatnych gabinetów specjalistycznych. WYPOCZYNEK I REKREACJA: w pobliżu parki im. J. Kilińskiego, im. W. Reymonta, Pasaż Abramowskiego, Źródliska, Nad Jasieniem oraz miejsca historyczne: Księży Młyn, Muzeum Pałacu Herbsta. Ponadto: restauracje, sklepy, dwie galerie handlowe, kluby sportowe i liczne obiekty usługowe.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Recanto?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Recanto mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Recanto znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kilińskiego - Senatorska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Recanto znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Recanto znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Mistrzostwa Sportowego im.Kazimierza Górskiego w Łodzi -Szkoła Podstawowa w odległości 210 m, SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTWEGO IM.K.GÓRSKIEGO-LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE w odległości 210 m, Bursa Szkolna SMS w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Recanto jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LuxMed w odległości 180 m, Szpital w odległości 420 m, III Szpital Miejski im. dr. Karola Jonschera w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Recanto składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Recanto w odległości 180 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 13.09.2017
Data aktualizacji: 01.09.2021
Recanto logo

Klaudia Cuprjak

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Senatorska 50/LU3 93-192 Łódź

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: