Osiedle Willanovia

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Willanovia dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
8
5
158,93 m²
160 m2
13
5
158,93 m²
249 m2
34
5
208,36 m²
159 m2
35
5
208,36 m²
159 m2
37
5
213,69 m²
159 m2
43
5
213,69 m²
159 m2
44
5
208,36 m²
159 m2
45
5
208,36 m²
159 m2

Opis Inwestycji

Osiedle Willanovia zaprojektowane zostało z dbałością o formę architektoniczną i estetykę zagospodarowania terenu. Największym atutem inwestycji jest niewątpliwie jej położenie – bliskie sąsiedztwo Parku Natolińskiego.TEREN OSIEDLAWillanovia to inwestycja obejmująca budowę 68 domów, usytuowanych w 7 szeregach. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci jak najwyższy komfort, wygodę i bezpieczeństwo.Brama wjazdowa od ul. Wiedeńskiej obejmuje stróżówkę, stalowo-drewnianą furtkę oraz zdalnie sterowany szlaban. Oprócz ogrodzenia wokół całego terenu inwestycji, za Twoje bezpieczeństwo odpowiadać będzie system kamer, umieszczony na słupach oświetleniowych.Teren wewnętrzny uwzględnia drogę pożarową oraz ciąg pieszo-jezdny, a miejscowy plan przewiduje dodatkowe miejsca parkingowe dla Gości.Całość terenu dopełnia dekoracyjna zieleń, tworząca strefę buforową pomiędzy działkami a wjazdem na osiedle.WYKOŃCZENIE DOMÓWDomy w Willanovii wykonane zostały ze szczególną dbałością o detale, aby zapewnić Ci jak najwyższy komfort mieszkania. Dla zachowania pełnej estetyki osiedla, wprowadzono elementy małej architektury, które doskonale komponują się z ażurowymi zdobieniami domów.Podstawowym wyposażeniem każdego domu jest wideofon. Między posesjami, dla zapewnienia większej prywatności, przewidziane są ogrodzenia wykonane ze stalowo-drewnianych paneli.INSTALACJEOsiedle Willanovia wyposażone jest w zewnętrzną jednostkę pomp ciepła - ogrzewanie czystą energią czerpaną z natury. Technologia, przekształcająca energię z naturalnych źródeł, to rozwiązanie ekologiczne i przyjazne naturalnemu środowisku. Dzięki niskim kosztom wytwarzania ciepła, daje również znaczące oszczędności.Do każdego domu doprowadzona jest sieć teletechniczna, antenowa RTV, instalacja wodna, kanalizacyjna oraz elektryczna, a dla pełnego bezpieczeństwa, łączność między domami a stróżówką, zapewnia instalacja wideofonu.

Inwestycja Osiedle Willanovia znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Wiedeńska 94A, 94AA (10.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Willanovia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Willanovia pozostało na sprzedaż 8 nowych domów o powierzchniach od 159 do 214 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 159 do 214 m2 (8 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 68 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 8 domów.
Powierzchnie domów:od 159 do 214 m2.
Powierzchnie działek:od 159 do 249 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Willanovia

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Willanovia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PAŁACOWA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Willanovia znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 169 w odległości 1000m, Gimnazjum nr 116 im. Husarii Rzeczypospolitej w odległości 1050m, Moje Słoneczko w odległości 1250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się MEDINTEL Centrum Medycyny Dziecięcej, w odległości 900 m znajduje się Apteka i Drogeria Bliska - Wilanów, w odległości 1100 m znajduje się Poboży Tomasz, lek. med. ortopeda.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1800 m znajduje się Muzeum Plakatu w Wilanowie - Oddział Muzeum Narodowego, w odległości 2050 m znajduje się Kościół pw. Św. Anny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 1400 m znajduje się Golf Parks Poland Sp. Z O.O. , w odległości 1400 m znajduje się Calypso Fitness Rezydencja Królewska.

Data publikacji: 17.06.2015

Data aktualizacji: 02.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie