Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 765 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

La Scala

7 zdjęć

La Scala
La Scala
La Scala
La Scala

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 11 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

La Scala logo

Inwestycja mieszcząca się przy ulicy Madalińskiego zaoferuje mieszkania o powierzchni od 25 m² do ponad 120 m². La Scalę wyróżniać będzie kaskadowa forma budynku, która pozwoliła na zaprojektowanie wyjątkowych tarasów od strony zielonego skweru oraz charakterystycznego podcięcia od strony wejściowej. Uwagę budynku przykuwać będzie również elewacja pokryta białymi ceramicznymi płytkami, która swoim ułożeniem nawiązywać będą do prostokątnych podziałów elewacyjnych znajdującego się na przeciwległym narożniku Domu Wedla Juliusza Żórawskiego. Natomiast części wspólne wewnątrz inwestycji zostaną wykończone wysokiej jakości materiałami.

Inwestycja La Scala znajduje się na Starym Mokotowie, ul. Madalińskiego (2.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Inwestycja La Scala została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji La Scala nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

W najbliższej okolicy inwestycji La Scala znajduje się mnóstwo punktów usługowych i gastronomicznych. Nie brakuje również miejsc do rekreacji i wypoczynku - park Morskie Oko położony jest zaledwie 100 metrów od inwestycji, a spacer do Łazienek Królewskich zajmuje tylko 10 minut. Ta część Mokotowa jest również bardzo dobrze skomunikowana. Niecałe 100 metrów od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy, a najbliższa stacja metra oddalona jest o kilometr. Natomiast podróż do centrum samochodem to jedyne 5 minut.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji La Scala?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji La Scala mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji La Scala znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworkowa 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji La Scala znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji La Scala znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 146 w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa Nr 85 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa Chocimska w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji La Scala składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Anka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji La Scala w odległości 170 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Trójbojownia, w odległości 240 m znajduje się S4.

Data publikacji: 16.03.2021
Data aktualizacji: 16.03.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Mokotowie

Oferty na Starym Mokotowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: