Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 66,6 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Powierzchnia
67 m²
Pokoje
3
Piętro
4

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:E32
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:67 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:loggia.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 270 do 320 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Ilumino Etap II, w której dostępnych jest jeszcze 36 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 67 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Ilumino Etap II przy ulicy na Katedralnej, ul. Kilińskiego 121/123 (0.9 km od centrum Łodzi). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 274 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 47 o powierzchni od 48 do 86 m², w budynku jest od 1 do 16 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Ilumino Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu E32 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 270 do 320 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Drugi etap Osiedla ILUMINO to 16-piętrowy budynek z 274 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i praktycznych rozkładach. Są wśród nich zarówno wygodne kawalerki o powierzchniach od 30 m2, jak i przestronne apartamenty mierzące do 132 m2. Wybrane lokale, poza balkonem, loggią lub tarasem, posiadają także prywatne ogródki z widokiem na piękną panoramę miasta. Ponadto, do dyspozycji wszystkich mieszkańców, stworzona zostanie wspólna strefa relaksu w formie tarasu połączonego z placem zabaw.O niepowtarzalności drugiej fazy projektu stanowi niewątpliwie jego architektura. Nowoczesny budynek połączony zostanie z zabytkową, secesyjną Resursą Rzemieślniczą z początku XX wieku. To unikalne zestawienie dodaje inwestycji wyjątkowości i prestiżu.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Ilumino Etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 36 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Ilumino Etap II

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

W odległości 100 metrów od inwestycji Ilumino Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kilińskiego - Piłsudskiego (0302).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ilumino Etap II znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Sióstr Służebniczek NMP NP im. Edmunda Bojanowskiego w odległości 350m, Przedszkole Miejskie nr 223 w odległości 500m, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Oxygen. NZOZ, w odległości 200 m znajduje się LIM. Centrum medyczne, w odległości 450 m znajduje się Dent-Al. Cięciwa A., dr nauk med..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się par. Najświętszego Imienia Jezus, w odległości 350 m znajduje się Muzeum Przyrodnicze UŁ, w odległości 400 m znajduje się Muzeum Przyrodnicze UŁ.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Centrum Yogi s.c., w odległości 450 m znajduje się Alien. Klub Sztuk Walki, w odległości 700 m znajduje się Berserker's Team Poland. Sztuki walki.

Data publikacji: 28.10.2016

Data aktualizacji: 26.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie