Avore

Komfotrowa elegancja

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Avore dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B1 2.0.3
3
67,93 m²
Parter

Opis Inwestycji

Projekt AVORE łączy wysoki standard budownictwa z funkcjonalnością oraz atrakcyjna architekturą. W dwóch kameralnych, 6-piętrowych budynkach, znajdują się łącznie 93 mieszkania o metrażach od 31 do 139 m². Są wśród nich kawalerki oraz lokale 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. W zależności od preferencji, można wybrać mieszkanie z balkonem, tarasem lub loggią. Dzięki przemyślanym układom oraz dużej powierzchni okien, pomieszczenia są dobrze doświetlone. Niektóre mieszkania wyposażone zostały w ogrzewanie podłogowe. Dbając o komfort mieszkańców, w podziemiach obu budynków przewidziany jest garaż z łącznie 107 miejscami postojowymi.Inwestycję AVORE wyróżnia jej kameralny charakter - budynki znajdują się w lekkim oddaleniu od ulicy. Równocześnie, lokalizacja w centralnym miejscu dzielnicy pozwoli na co dzień korzystać z uroków Mokotowa, dającego szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu. AVORE oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie, odpowiadające na potrzeby wymagających lokatorów. O niepowtarzalności inwestycji stanowią również atrakcyjnie wykończone części wspólne budynku. Projekt został tak przemyślany, aby mieszkańcy poczuli się wyjątkowo, a w swoich mieszkaniach mogli się zrelaksować i naładować pozytywną energią na każdy kolejny dzień.Terminy oddania:Budynek B1 – 2 kw. 2019Budynek B2 – 2 kw. 2020

Inwestycja Avore znajduje się na Ksawerowie, ul. Cieszyńska (5.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o..

Inwestycja Avore jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Avore pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 68 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Avore

Inwestycja AVORE zlokalizowana jest na Mokotowie, jednej z najstarszych dzielnic Warszawy, cieszącej się ogromnym uznaniem wśród mieszkańców stolicy. Jej niepowtarzalny charakter tworzy historyczna, przedwojenna architektura, połączona z nowoczesną zabudową. Dzielnica ma bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę miejską. Wygodę na co dzień zapewnia bliskość ośrodków edukacyjnych (szkoły, przedszkola, żłobki), uczelni wyższych (m. in. Szkoła Główna Handlowa) oraz punktów handlowo-usługowych (m.in. Galeria Mokotów). Do zachowania równowagi w dynamicznym mieście niezbędna jest bliskość miejsc rekreacyjnych. Aż 1/5 powierzchni Mokotowa zajmują tereny zielone, do których zaliczają się m.in. Pola Mokotowskie, Park Morskie Oko oraz Królikarnia. Ulica Cieszyńska, przy której mieści się inwestycja, jest doskonale skomunikowana zarówno ze ścisłym centrum miasta, jak i z sąsiednimi dzielnicami. Dzięki rozwiniętej siatce połączeń, mieszkańcy AVORE z łatwością zrealizują nawet najbardziej wymagający plan aktywnego dnia. Dokładny adres inwestycji: I faza (budynek B1) – ul. Cieszyńska 9 II faza (budynek B2) – ul. Cieszyńska 7a

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 300 metrów od inwestycji Avore znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wilanowska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Avore znajdują się 52 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 33 w odległości 150m, Uczelnia Łazarskiego W Warszawie w odległości 300m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 6 Sióstr Niepokalanek w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Medoran plus, Stomatologia, Protetyka 3D, Chirurgia, Implanty, Ortodoncja, w odległości 150 m znajduje się Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna, w odległości 200 m znajduje się Ingroup. Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Multibank, w odległości 100 m znajduje się BZWBK, w odległości 100 m znajduje się Domino's Pizza - Mokotów.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 50 m znajduje się Przechyły. Klub żeglarski, w odległości 50 m znajduje się Arces. Zielińska K. , w odległości 150 m znajduje się Klub rekreacyjno-sportowy "Pod Orłem".

Data publikacji: 04.11.2016

Data aktualizacji: 27.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie