Mieszkania na Sokoła - mieszkania na sprzedaż

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Mieszkania na Sokoła zostały już sprzedane
Zobacz inne oferty na Jeżycach lub pozostałe inwestycje dewelopera Monday Development S.A.

Zobacz wirtualny spacer

Mieszkania na Sokoła

Poznań, Jeżyce, ul. Sokoła

(2 km do centrum)

Lokalizacja inwestycji Mieszkania na Sokoła

Zaprojektowany budynek wielorodzinny wraz z garażem podziemnym powstanie przy ul. Sokoła w Poznaniu. Inwestycja zlokalizowana jest w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Sołacz, w niedalekim sąsiedztwie parku Sołackiego oraz jeziora Rusałka. Bardzo dobrą komunikację z obiektem zapewnia dobrze rozwinięta infrastruktura miejska.Inwestycja obejmuje zbudowanie czteropiętrowego budynku mieszkalnego, w którym będzie 35 mieszkań (od kawalerek po dwupoziomowe mieszkania 4 pokojowe), lokale użytkowe oraz podziemna hala garażowa. Dla komfortu komunikacji mieszkańców budynek zostanie wyposażony w dwie windy. W budynku wyodrębniono trzy skrzydła wokół wewnętrznego dziedzińca, odizolowanego od zgiełku. Układ urbanistyczny ukształtowano tak, aby stanowił barierę akustyczną oraz zapewniał dobre nasłonecznienie.Kameralny budynek mieszkalny doskonale wpisuje się w charakter zabudowy okolicy, wyróżniając się jednocześnie ciekawą formą architektoniczną i dbałością o detale. Budynek frontowy ma bardzo elegancką bryłę. Oryginalny efekt osiągnięto poprzez cofnięcie z linii zabudowy dwóch ostatnich kondygnacji oraz wyodrębnienie parteru jako części cokołowej. Długą reprezentacyjną elewację harmonijnie dzieli wprowadzony w jej środkowej części wykusz.Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest szklany łącznik pomiędzy dwoma częściami budynku, dzięki któremu światło przenika także do wewnętrznego dziedzińca na posesji.Wszyskie mieszkania posiadają obszerne balkony, a na najwyższej kondygnacji znajdują się apartamenty z wyjściem na duży zielony taras na dachu. Mieszkania zlokalizowane na parterze od strony wschodniej mają własne przydomowe ogródki. Oryginalnie zaaranżowana zieleń zostanie wprowadzona również na terenie wewnętrznego dziedzińca.Rozpoczęcie budowy zaplanowano na czwarty kwartał 2011 roku, a zakończenie na czwarty kwartał 2012 roku.

Inwestycja mieszkaniowa Mieszkania na Sokoła znajdująca się na Jeżycach przy ul. Sokoła w odległości 2 kilometrów od ścisłego centrum miasta jest realizowana przez dewelopera Monday Development S.A..

Inwestycja Mieszkania na Sokoła została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania na Sokoła pozostało na sprzedaż 0 mieszkań

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Monday Development S.A. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku
Liczba budynków Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji Budynek posiada do 5 kondygnacji naziemnych wraz parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań Cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkaniowych
Wysokość pomieszczeń Informacja u dewelopera
Standard wykończenia Standard deweloperski
Rodzaj własności
Powierzchnie dodatkowe W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak balkon
Komórki lokatorskie Nie przewidziano komórek lokatorskich
Miejsca postojowe W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • Miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia Informacja u dewelopera
Przyroda Jezioro

Standard wykończenia

Ogrzewanie

Informacja u dewelopera

Stolarka okienna

Informacja u dewelopera

Wentylacja

Informacja u dewelopera

Sufity

Informacja u dewelopera

Balkony

Informacja u dewelopera

Dach

Informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

Informacja u dewelopera

Posadzka

Informacja u dewelopera

Elewacja

Informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

Informacja u dewelopera

Konstrukcja budynku

Informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

Informacja u dewelopera

Instalacje

Informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

Informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

Informacja u dewelopera

Ściany

Informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Lokalizacja inwestycji Mieszkania na Sokoła

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centra handlowe okolicy to CH Gocław czy Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jeżyce to pełna zabytkowych kamienic, spokojna dzielnica mieszcząca się w zachodniej części Poznania na powierzchni 2 km. Największe atrakcje tego rejonu miasta to malownicze Jezioro Kerskie i port lotniczy Poznań-Ławica. Poza tym mieści się tu też Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci, Wyższa Szkoła Matematyczno-Przyrodnicza, 20 szkół podstawowych, 5 gimnazjów, 5 liceów i liceum anglojęzyczne. W promieniu ok. 1 km mieści się teatr Usta Usta, kino Rialto, Kino Helios, CH Poznań Plaza, Tesco, Galeria Pestka, King Cross Marcelin i Galeria MM. W odległości 300 metrów od inwestycji Mieszkania na Sokoła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Śląska (1:SLAS21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania na Sokoła znajduje się 95 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 89 w odległości 100 m, Przedszkole nr 137 w odległości 200 m, Eureka Szkoła Podstawowa w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do placówek opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki medyczne tj.: w odległości 100 m PRZY SOKOŁA-BIS. APTEKA, w odległości 100 m NA ZDROWIE. APTEKA, w odległości 200 m SŁOWIAŃSKA. APTEKA. KROMCZYŃSCY H.K..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bank Zachodni WBK w odległości 50 m, eCard w odległości 100 m, Spółdzielcza Grupa Bankowa w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: PRZYGODA. DĄBROWSKI S. w odległości 550 m, Korty Uniwersytetu Przyrodniczego w odległości 650 m, KWON-POL. SZKOŁA SAMOOBRONY I TAEKWONDO. KOWALAK M. w odległości 700 m.

Czytaj więcej

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • Piątkowska 116
    Poznań

+48 61 ...

Wiadomości powiązane z Monday Development S.A.

Więcej wiadomości