Mieszkania na Sokoła - mieszkania na sprzedaż

Mieszkania na Sokoła

Poznań, Jeżyce, ul. Sokoła

(2,3 km od centrum Poznania)

Lokalizacja inwestycji Mieszkania na Sokoła

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Mieszkania na Sokoła zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Zaprojektowany budynek wielorodzinny wraz z garażem podziemnym powstanie przy ul. Sokoła w Poznaniu. Inwestycja zlokalizowana jest w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Sołacz, w niedalekim sąsiedztwie parku Sołackiego oraz jeziora Rusałka. Bardzo dobrą komunikację z obiektem zapewnia dobrze rozwinięta infrastruktura miejska.Inwestycja obejmuje zbudowanie czteropiętrowego budynku mieszkalnego, w którym będzie 35 mieszkań (od kawalerek po dwupoziomowe mieszkania 4 pokojowe), lokale użytkowe oraz podziemna hala garażowa. Dla komfortu komunikacji mieszkańców budynek zostanie wyposażony w dwie windy. W budynku wyodrębniono trzy skrzydła wokół wewnętrznego dziedzińca, odizolowanego od zgiełku. Układ urbanistyczny ukształtowano tak, aby stanowił barierę akustyczną oraz zapewniał dobre nasłonecznienie.Kameralny budynek mieszkalny doskonale wpisuje się w charakter zabudowy okolicy, wyróżniając się jednocześnie ciekawą formą architektoniczną i dbałością o detale. Budynek frontowy ma bardzo elegancką bryłę. Oryginalny efekt osiągnięto poprzez cofnięcie z linii zabudowy dwóch ostatnich kondygnacji oraz wyodrębnienie parteru jako części cokołowej. Długą reprezentacyjną elewację harmonijnie dzieli wprowadzony w jej środkowej części wykusz.Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest szklany łącznik pomiędzy dwoma częściami budynku, dzięki któremu światło przenika także do wewnętrznego dziedzińca na posesji.Wszyskie mieszkania posiadają obszerne balkony, a na najwyższej kondygnacji znajdują się apartamenty z wyjściem na duży zielony taras na dachu. Mieszkania zlokalizowane na parterze od strony wschodniej mają własne przydomowe ogródki. Oryginalnie zaaranżowana zieleń zostanie wprowadzona również na terenie wewnętrznego dziedzińca.Rozpoczęcie budowy zaplanowano na czwarty kwartał 2011 roku, a zakończenie na czwarty kwartał 2012 roku.

Inwestycja Mieszkania na Sokoła znajduje się na Jeżycach, ul. Sokoła (2,3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Monday Development S.A..

Inwestycja Mieszkania na Sokoła została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Mieszkania na Sokoła pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 48 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 7 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 w cenie od 343 872 zł (1 mieszkanie),
  • 3-pokojowe o powierzchni 66 m2 w cenie od 480 924 zł (1 mieszkanie).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Monday Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.

Lokalizacja inwestycji Mieszkania na Sokoła

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centra handlowe okolicy to CH Gocław czy Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jeżyce to pełna zabytkowych kamienic, spokojna dzielnica mieszcząca się w zachodniej części Poznania na powierzchni 2 km. Największe atrakcje tego rejonu miasta to malownicze Jezioro Kerskie i port lotniczy Poznań-Ławica. Poza tym mieści się tu też Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci, Wyższa Szkoła Matematyczno-Przyrodnicza, 20 szkół podstawowych, 5 gimnazjów, 5 liceów i liceum anglojęzyczne. W promieniu ok. 1 km mieści się teatr Usta Usta, Tesco czy też Galeria Pestka. W odległości 300 metrów od inwestycji Mieszkania na Sokoła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Śląska (1:SLAS21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania na Sokoła znajdują się 73 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 89 w odległości 100 m, Przedszkole nr 137 w odległości 200 m, Gimnazjum nr 63 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m PRZY SOKOŁA-BIS. APTEKA, w odległości 100 m NA ZDROWIE. APTEKA, w odległości 200 m SŁOWIAŃSKA. APTEKA. KROMCZYŃSCY H.K..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bank Zachodni WBK w odległości 50 m, eCard w odległości 100 m, Spółdzielcza Grupa Bankowa w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: PRZYGODA. DĄBROWSKI S. w odległości 550 m, Korty Uniwersytetu Przyrodniczego w odległości 650 m, KWON-POL. SZKOŁA SAMOOBRONY I TAEKWONDO. KOWALAK M. w odległości 700 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:07
Data aktualizacji: 29 maja 2015 17:09

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

dom kredytowy notus

Konsultant z Domu Kredytowego Notus
pomoże Ci szybko i bezpłatnie
znaleźć najlepszą ofertę kredytu
na zakup wybranej nieruchomości.

  • Biuro sprzedaży
  • Piątkowska 116
    Poznań

+48 61 ...

Wiadomości powiązane z Monday Development S.A.

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie