Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Twoje Wzgórze II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Towarowa, oferowane bezpośrednio przez

MK DOM Sp. z o.o. Sp. k.

Rumia, ul. Towarowa

Ceny od: 9 715 zł/m2
Twoje Wzgórze IITwoje Wzgórze II

7 zdjęć

Twoje Wzgórze II
Twoje Wzgórze II
Twoje Wzgórze II
Twoje Wzgórze II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

25 - 45/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Rumia - 290 m

Przystanek Autobusowy - 274 m

Dojazd do centrum Gdyni: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 8 placówek edukacyjnych, 11 kawiarni i restauracji, 24 sklepy, 7 obiektów sportowych, 6 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe (indywidualna kotłownia gazowa dla budynku), podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada: przewidziane do każdego mieszkania; lokalizacja w hali garażowej do której dostaniemy się windą; systemowe, aluminiowe, zamykane na klucz w murowanych pomieszczeniach

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : istnieje możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 24 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 25 do 45 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 305 277 do 440 000 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 715 do 10 262 zł

Opis płatności:

płatności w transzach zgodnie z postępem prac i harmonogramem w umowie deweloperskiej - 8 etapów, obecnie zakończony 5 (70%)

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna z wpłata 1% na poczet ceny sprzedaży

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kolejny etap inwestycji Twoje Wzgórze w sprzedaży! Zarezerwuj już dziś i zagwarantuj sobie niezmienność ceny!

Wyjątkowe mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim w doskonale skomunikowanej części Rumi w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przy ul. Towarowej 29. Wielkość mieszkań od 25-45m2.

Obecnie prowadzona jest sprzedaż oznaczonego na załączonych materiałach reklamowych budynku 29F.

Lokalizacja inwestycji – Twoje Wzgórze to połączenie wygody komunikacyjnej z licznymi terenami zielonymi, szlakami pieszymi czy rowerowymi w bezpośrednim sąsiedztwie zrewitalizowanej Góry Markowca. W pobliżu znajduje się stacja SKM Rumia (150m), przystanki, punkty handlowo-usługowe, w tym Galeria Rumia z kinem oraz centrum handlowe Auchan, plac zabaw przedszkola czy szkoły. Doskonała komunikacja z Obwodnicą Trójmiasta i całym Trójmiastem. W budynku zlokalizowanym bezpośrednio przy ul. Towarowej znajdą się lokale usługowe.

Budynek, tylko z sześcioma mieszkaniami na piętrze wybudowany zostanie w IV kwartale 2024r. Podstawowe założenie dewelopera to dbałość o jakość, estetykę i najmniejsze detale tej inwestycji, w ślad za już zrealizowanymi – 4 etapami inwestycji Twoje Wzgórze czy Twoja Oaza. Nowoczesna bryła budynków utrzymana w kolorystyce będącej połączeniem bieli oraz ciepłego brązu. Przeszklone klatki schodowe nadają budynkowi lekkości i szyku. Materiały budowlane znanych producentów. Wszystkie ściany murowane. Pomieszczenia gospodarcze zlokalizowane w podziemnej, przestronnej hali garażowej.

Prezentowana oferta dotyczy 2- pok. lokalu o pow. 31,31m2, położonego na 1. piętrze, trzypiętrowego, pięciokondygnacyjnego nowoczesnego budynku z cichobieżną windą.

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (16,46m2), dodatkowego pokoju (8,02m2) z wyjściem na słoneczny balkon (3,89m2), łazienki (3,66m2) oraz przedpokoju z miejscem na szafę w zabudowie (3,16m2).

Inwestycja Twoje Wzgórze II znajduje się w Rumi, ul. Towarowa (2.3 km od Gdyni), jest realizowana przez MK DOM Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Twoje Wzgórze II w sprzedaży są 24 nowe mieszkania o powierzchni od 25 do 45 metrów kwadratowych , w cenie od 9 715 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców MK DOM Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie przewidziane do każdego mieszkania; lokalizacja w hali garażowej do której dostaniemy się windą; systemowe, aluminiowe, zamykane na klucz w murowanych pomieszczeniach.

Lokalizacja inwestycji

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Twoje Wzgórze II?

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Twoje Wzgórze II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 274 metrów od inwestycji Twoje Wzgórze II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rumia, Dworzec PKP - Grunwaldzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Twoje Wzgórze II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Twoje Wzgórze II znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pod Topolą w odległości 388 m, żłobek w odległości 549 m, Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi w odległości 587 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Twoje Wzgórze II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: lek. stom. Izabela Tomaszunas-Grygo w odległości 629 m, Stomatolog w odległości 813 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Twoje Wzgórze II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 263 m znajduje się Żabka, w odległości 312 m znajduje się Żabka, w odległości 337 m znajduje się Albo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Twoje Wzgórze II w odległości 340 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 474 m znajduje się boisko / kort, w odległości 558 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 10.06.2024
Data aktualizacji: 15.07.2024
MK DOM Sp. z o.o. Sp. k. logo

MK DOM Sp. z o.o. Sp. k.

Adres biura sprzedaży:

ul. Dąbrowskiego 53/3, 84-230 Rumia

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023