Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 101,14 m² - numer D

Przecena 5%

Oferta archiwalna

Szczecin, Prawobrzeże, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, ul. Klonowa

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle Klonowe lub inne propozycje na Płoni-Śmierdnicy-Jezierzycach

Osiedle Klonowe

5 zdjęć

Osiedle Klonowe

Termin oddania

3 kw. 2024

Ilość pokoi

4 pokoje

Metraż

101,14 m²

Strona świata

zachód

Powierzchnie dodatkowe

Ogródek

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

265 cm wysokości

Ilość kondygnacji

2 poziomy w tym poddasze

Oznaczenie oferty

D

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc) : zewnętrzne, każdy dom ma 2 miejsca postojowe w cenie, nie ma możliwości dokupienia miejsca

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe, dodatkowo instalacja pod pompę ciepła oraz piec na pellet

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Udogodnienia

teren ogrodzony

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

opłata rezerwacyjna 5 000 zł, zwrotna w momencie podpisania umowy deweloperskiej lub nieotrzymania z 2 banków pozytywnej decyzji kredytowej

Zabezpieczenie środków

Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 346 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki edukacyjne, 4 sklepy, 16 obiektów sportowych, 5 placów zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Prawobrzeże to dzielnica zajmująca południowo-wschodnią część Szczecina, leżąca po prawej stronie dopływu Odry - Regalicy. Dzieli się na 11 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 84 200 osób. Jest dzielnicą o znacznym stopniu zalesienia. Od południa sąsiaduje ze Szczecińskim Parkiem Krajobrazowym, a od wschodu z Puszczą Goleniowską. Mieszczą się tu trzy parki leśne. W skład Prawobrzeża wchodzą jeziora Dąbie i Małe Dąbie. Dzielnica ma charakter mieszkalny, ale w ostatnich latach dynamicznie rozwija się tu sektor usługowy. W zabudowie dominują osiedla bloków mieszkalnych i domy jednorodzinne. Na południe od Dąbia znajduje się część historyczna, będąca pod ochroną konserwatora. Prawobrzeże ma własne zaplecze oświatowe, medyczne i rekreacyjne. Znajdują się tu dwa szpitale i działa ponad 30 szkół. Jest też galeria handlowa, kino i szereg placówek sportowych, w tym Centrum Kształcenia Sportowego. Na południu dzielnicy znajduje się węzeł komunikacyjny tworzony przez europejską trasę E28 i drogę krajową nr 31. Prawobrzeże przecina też droga krajowa nr 10, a południową granicą biegnie droga wojewódzka nr 119.

Opis oferty

Nowy 4-pokojowy dom bliźniak na sprzedaż o powierzchni 101,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Klonowe na Płoni-Śmierdnicy-Jezierzycach, ul. Klonowa (14.6 km od centrum Szczecina).

Inwestycja jest realizowana przez MK Developer Osiedle Klonowe Sp. z o. o.

Cała inwestycja składa się z 10 nowych domów.

Inwestycja Osiedle Klonowe jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom bliźniak o oznaczeniu D stoi na działce o powierzchni 417.8 m², składa się z 2 kondygnacji, oraz poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi 265 cm. 0

W domu bliźniaku numer D znajdują się się 4 pokoje.

Okna domu wychodzą na zachód.

Do domu przynależy ogródek o powierzchni 417,8 m².

Dla przyszłych mieszkańców MK Developer Osiedle Klonowe Sp. z o. o. przewidział dodatkowe miejsca postojowe naziemne (20 miejsc).

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Ogródek

Osiedle Klonowe tworzyć będą budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogródkami położone w otulinie Puszczy Bukowej, niskiej zabudowie willowej oraz licznymi terenami rekreacyjnych – to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku! Zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Szczecina „Płonia”.

W pierwszym etapie dostępnych będzie 10 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101,14 m2 na działkach o powierzchni od 417 m2 - 550 m2. Każdy z domów składa się między innymi z 3 sypialni, 2 łazienek, przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz pomieszczeń dodatkowych. Domy posiadają pełną wysokość (bez skosów na piętrze). Osiedle charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia miejsca postojowe oraz droga wewnętrzna wyłożona kostką, stolarka okienna 3 – szybowa, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni domu, piec gazowy, możliwość zastosowania ogrzewania hybrydowego, parapety zewnętrzne granitowe, światłowód. Przestrzenie mieszkalne zostały zaprojektowane zgodnie z uwzględnieniem ergonomii i funkcjonalności.

Oddanie etapu I inwestycji planowane jest na koniec II kw. 2024 r.

Lokalizacja osiedla oferuje mieszkańcom wszelkie udogodnienia wynikające z mieszkania w dużym mieście: m in. dostęp do przedszkoli, szkół, żłobków, komunikacji publicznej, sklepów i opieki medycznej oraz dogodny dojazd do wszystkich części miasta.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą.

Niniejsze ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny, informacje na niej zawarte nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu cywilnego. Przedstawione wizualizacje i rzuty mają charakter poglądowy. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą ulec zmianie

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle Klonowe.

Data publikacji: 11.08.2023
Data aktualizacji: 06.12.2023

Oferty na Płoni-Śmierdnicy-Jezierzycach

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: