Apartamenty Wille Tercja

WilleTercja Konstancin apartamenty od 150-340 m

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMirage Nieruchomości Real Estate

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Józefosław Apartamenty(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Geodetów 43 (1.7 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 850/m2
  Józefosław Apartamenty
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 64 - 66 m2
  Liczba pokoi: 3
  Lugra
 • Gray House 3(2.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Geodetów (1.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 7 000/m2
  Gray House 3
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 55 m2
  Liczba pokoi: 3
  BUD-RIM Development
 • Sadyba Słoneczny Sad(2.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Słoneczny Sad (1.2 km od Warszawy)
  Sadyba Słoneczny Sad
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 85 - 128 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  MMBRAMA.Pl Sp. z o.o. Sadyba Słoneczny Sad S. k.

Opis Inwestycji

Apartamenty Wille Tercja

Wille Tercja Konstancin apartamenty....to wyjątkowy kompleks tylko 12 apartamentów rozmieszczonych w trzech willach o powierzchni od 180 do 340 m2, w atrakcyjnej cenie, wykonany dla Państwa w najwyższej jakości oraz usytuowany w doskonałej lokalizacji.Unikalna architektura- budynki zespołu są utrzymane w stylu klasycyzującym. Forma zewnętrzna jest uporządkowana i konsekwentna, symetryczna zarówno w sferze rzutu, jak i elewacji pokrytych klinkierową okładziną w formie cegiełek. Historycznego charakteru przydaje też silnie zaznaczona forma mansardowego dachu z poddaszami użytkowymi i rozbudowane balkony na narożnikach każdego z budynków. Budynki rozstawione są dookoła wewnętrznego, kwadratowego dziedzińca, którego środek stanowi centrum kompozycji urbanistycznej.Poszczególne apartamenty posiadają ponadstandardową powierzchnię (150,180 do 300 m kw. jedno lub dwupoziomowe) i niestandardowa wysokość przekraczającą w świetle 3,00 m. Takie parametry stwarzają rzadką możliwość stworzenia wnętrz o ciekawych proporcjach.Dodatkowo apartamenty na parterze posiadają tarasy oraz na 1 pietrze balkony.Na każdej kondygnacji znajduje się dodatkowe pomieszczenie (bawialnia) do wspólnego korzystania przez mieszkańców lub dzieci.Duża powierzchnia kompleksu - 7.232 m2 , w tym teren "zielony" do wspólnego użytkowania.Budynki są wyposażone w windę dostępną również z poziomu garażu.Stabilną temperaturę zapewnia własna nowoczesna kotłownia gazowa oraz indywidualna dla każdego apartamentu klimatyzacja.Miejsca garażowe w przestronnym garażu podziemnym w cenie 45,000.- brutto; dwa dla apt . 150-180m2, cztery dla apt. 300m.Teren ogrodzony wyposażony w system całodobowej ochrony (portiernia) i monitoringu, kamery zewnętrzne, wideo domofony oraz czujniki ruchu. Każdy z trzech budynków posiada własny garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem oraz na terenie kompleksu znajduje 16 miejsc parkingowych dla gości.Stan deweloperski.Zakończenie inwestycji wrzesień 2019 r.Dodatkowo oferujemy Państwu nie tylko projektowanie wnętrz apartamentów, ale również ich adaptację funkcjonalną, dostosowującą układ przestrzenny jak najlepiej do Państwa potrzeb wg prezentowanych wizualizacji. Zaprojektowaliśmy już tutaj wybrany lokal w dwóch konwencjach stylistycznych - jego wizualizacje znajdą Państwo na niniejszej stronie internetowej.O obiekcie wiemy wszystko, a projektowanie to nasza pasja od ponad 25 lat. Dlatego będziemy zaszczyceni mogąc współpracować z Państwem w tworzeniu wnętrz, które staną się Państwa ulubionymi miejscami na świecie. Wnętrz, które z żalem się opuszcza, i wnętrz, do których z radością się wraca.Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do współpracy.Doskonała inwestycja na przyszłość !!

Inwestycja Apartamenty Wille Tercja znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Dworska 13 (2.3 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Mirage Nieruchomości Real Estate

Inwestycja Apartamenty Wille Tercja została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wille Tercja pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 175 do 344 metrów kwadratowych w cenie od 5 799 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: w cenie 45,000.- brutto; dwa dla apt . 150-180m2, cztery dla apt. 300m.
 • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Wille Tercja

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wille Tercja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Apartamenty Wille Tercja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Długa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wille Tercja znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Chylicach w odległości 120 m, Punkt Przedszkolny GOODSTART w odległości 200 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wille Tercja w odległości 110 m znajduje się KS Laura Chylice.

Data publikacji: 06.09.2019

Data aktualizacji: 14.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie