Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 62,85 m² - numer M032

Warszawa, Wawer, Falenica, ul. BysławskaInwestycja: Miasteczko Wawer etap IIIDeweloper: Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. k.

Miasteczko Wawer etap III

2 zdjęcia

Miasteczko Wawer etap III
Termin oddania:
2 kw. 2022
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
62,85 m²
Piętro:
2 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Udogodnienia
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się las
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Miasteczko Wawer etap III

Transport

MERA-PNEFAL 02 - 30 m

Sklepy

Caro. Delikatesy - 490 m

Edukacja

Zespół Szkół Ogólnokształcących - 300 m

Sport

Boisko - 340 m

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Miasteczko Wawer etap III w Falenicy, ul. Bysławska (15 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. k.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 296 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 11 ofert o powierzchni od 38 do 97 m².

W budynkach jest 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Miasteczko Wawer etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M032 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. k. przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweBalkon

Miasteczko Wawer powstaje z myślą o osobach ceniących bliskość natury prawobrzeżnej Warszawy, a jednocześnie oczekujących dobrego połączenia ze Śródmieściem i Mokotowem nowym Mostem Południowym i Południową Obwodnicą Warszawy.

Obecnie realizowany jest 3 etap inwestycji, w ramach którego powstanie ośmiopiętrowy budynek ze 117 mieszkaniami z terminem realizacji w II kwartale 2022 roku.

Ciesz się zielenią

Osiedle otoczone jest rozległym lasem, co sprawia, że z większości mieszkań rozciąga się wspaniały widok, a na horyzoncie widać panoramę Śródmieścia. Okoliczne szlaki piesze i rowerowe są idealne na rodzinne spacery, bieganie, uprawianie nordic walkingu, jazdę na rowerze, jazdę konną czy grzybobranie.

Załatwiaj sprawy lokalnie

Szybki rozwój lokalnej infrastruktury sprawia, że wszystko co potrzebne do życia, znajduje się na miejscu. Na terenie lub w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa i dwa licea. Powstaje tu również lokalne centrum handlowo-usługowe, działa fitness club i restauracje.

Ogranicz czas na dojazdy

Miasteczko Wawer jest dobrze skomunikowane z lewobrzeżną Warszawą. Niedaleko położona stacja Falenica zapewnia wygodne połączenia kolejką podmiejską z Centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się przystanek ZTM linii 146, 213 i nocnej N72, a z położonej w odległości 500 m pętli autobusowej odjeżdża przyspieszony autobus 521.

Na II połowę 2020 roku planowane jest oddanie Południowej Obwodnicy Warszawy wraz Mostem Południowym, który połączy Wawer z Wilanowem. Szacowany czas dojazdu samochodem na Mokotów skróci się o połowę, a Wawer stanie się atrakcyjną alternatywą dla Wilanowa.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Miasteczko Wawer etap III, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 08.06.2020
Data aktualizacji: 16.11.2021
Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. k. logo

Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. k.

Sprzedaż prowadzi REDNET24

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Bysławska 82 (V piętro lok. 518) 04-993 Warszawa

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: