Ogrody Górecka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ogrody Górecka dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A2
3
68,2 m²
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Ogrody Górecka

Ogrody Górecka to kameralna zabudowa mieszkaniowa usytuowana wśród zieleni na Osiedlu Stabłowice we Wrocławiu. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się domy w zabudowie jednorodzinnej, ogródki działkowe i sosnowy las. W niewielkiej odległości- około 5 minut spacerem zlokalizowany jest Staw Królewiecki z Kąpieliskiem Królewiecka.Projekt obejmuje budowę 8 przestronnych i komfortowych mieszkań w czterech nowoczesnych budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Przemyślany i funkcjonalny układ mieszkań daje duże możliwości adaptacyjne: możliwość zamknięcia kuchni, możliwość zmiany układu mieszkania z trzypokojowego na czteropokojowe. Mieszkania na piętrze posiadają balkony o powierzchni 4,2 m kw. W przypadku mieszkań na piętrze istnieje możliwość adaptacji strychu (ponad 30 m kw. dodatkowej powierzchni użytkowej). Do każdego lokalu mieszkalnego przynależy duży ogród o powierzchni od 83 do 142 m kw. Mieszkania posiadają komórki lokatorskie oraz miejsce do parkowania samochodów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca postojowego, dla 8 mieszkań przewidziano 13 miejsc postojowych. Istotnym atutem mieszkań są niskie koszty utrzymania, gdyż są to mieszkania bezczynszowe.

Inwestycja Ogrody Górecka znajduje się na Stabłowicach, ul. Górecka (10 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c..

Inwestycja Ogrody Górecka jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Górecka pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc): Do każdego z oferowanych mieszkań przynależy miejsce postojowe (możliwość wykupienia dodatkowego miejsca postojowego)..
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 68 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Górecka

Inwestycja zlokalizowana jest na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych, wśród zieleni przy ulicy Góreckiej we Wrocławiu. Starannie dobrana lokalizacja łączy komfort mieszkania w spokojnej okolicy z możliwością korzystania z wszelkich udogodnień miejskich.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Górecka znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek „Tuptusie” w odległości 550m, Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 w odległości 850m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1000 m znajduje się POZ Przychodnia Maślice.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1850 m znajduje się Wakepark S.A..

Data publikacji: 11.06.2019

Data aktualizacji: 14.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie