Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 147,8 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Melo Sp. z o.o.

Powierzchnia
148 m²
Pokoje
4
Piętra
2

Termin oddania

3 kw. 2020

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:11
Ceny domów (brutto):
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:148 m²
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 351 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:3 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Osiedle Bajeczna - etap II, w której dostępnych jest jeszcze 13 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 148 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Bajeczna - etap II przy ulicy w Bobrowcu, ul. Bajeczna 53 (4.5 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Melo Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 16 nowych domów w tym 15 domów typu dom szeregowy. Inwestycja Osiedle Bajeczna - etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 11 znajduje się na działce o powierzchni 351 m², nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 3 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Melo Sp. z o.o. przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Osiedle „Bajeczna” to kameralna inwestycja położona w Bobrowcu przy ulicy Bajecznej na terenie gminy Piaseczno, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów. Składa się z 16 domów o powierzchniach od 146 do 190 metrów kwadratowych, zlokalizowanych na działkach o wymiarach od 351 do 780 metrów kwadratowych.Nowoczesna architektura i dbałość o każdy detal oraz kameralność inwestycji sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce, w którym każdy może poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Funkcjonalne i wysokie wnętrza, przestronne ogrody, bliskość i zapach sosnowego lasu oraz spokojna okolica tworzą idealne warunki dla rodzin z dziećmi, które szukają relaksu w sąsiedztwie natury, a zarazem chcą zamieszkać w pobliżu miasta. Duże zainteresowanie tą inwestycją wzbudza lokalizacja, bowiem jej atrakcyjność podnosi nowo budowana trasa S7 (węzeł Lotnisko-Grójec), zwana także Puławską BIS. Planowany termin oddania nowej ekspresówki, to wiosna 2021 roku. Z Bobrowca na Mokotów będzie nas dzielić raptem 10 km!Okolice Bobrowca posiadają mikroklimat, zapewniający doskonałe warunki do relaksu na świeżym powietrzu. Jest tutaj dużo miejsca do uprawiania sportów oraz spacerów i jazdy na rowerze. Amatorzy aktywniejszego wypoczynku mogą skorzystać z licznych ośrodków rekreacyjnych zlokalizowanych w pobliżu. Znajdują się tutaj m.in. liczne stadniny koni, kluby tenisowe, boiska do squasha oraz baseny.Domy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były przyjazne i wygodne dla wszystkich mieszkańców. Parter każdego z nich składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz jadalni z widną kuchnią, dodatkowo przewidziano tutaj toaletę, spiżarnię, oraz garaż.Z salonu jest wyjście na taras i zejście do ogrodu. Przestronne wnętrza parteru można wygodnie zaaranżować w dowolną, modną i otwartą przestrzeń. Na piętrze mieszczą się trzy sypialnie, dwie łazienki, przestronny korytarz, oraz duży okalający budynek taras. Zarówno tarasy na parterze, jak i piętrze oraz ogrody idealnie sprawdzą się jako miejsce zabawy, wypoczynku oraz spotkań z przyjaciółmi.Osiedle będzie ogrodzone i zamknięte. Zainstalowany szlaban wjazdowy wraz z domofonem ograniczy dostęp niepowołanych osób. Drogi, chodniki oraz podjazdy wykończone zostaną materiałami wysokiej jakości. Całość inwestycji uzupełnią nowe nasadzenia roślinne wkomponowane w istniejącą zieleń.

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle Bajeczna - etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 13 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bajeczna - etap II

Bobrowiec znajduje się w odległości zaledwie 25 km od centrum Warszawy. Dogodna lokalizacja sprawia, że warto tutaj zamieszkać. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne szkoły, żłobki, przychodnie zdrowia, sklepy oraz kościoły. Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum stolicy. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się obwodnica Janek i łącznik do trasy S8. Dzięki niej można dojechać stąd samochodem do Alei Jerozolimskich i Śródmieścia Warszawy w ciągu zaledwie 20 minut. Ponadto połączenia autobusowe Warszawskiego ZTM i gminnych linii mikrobusów zapewniają szybki dojazd do Warszawy i Piaseczna. Dodatkowo zmodernizowana niedawno linia Kolei Mazowieckich ze stacji Nowa Iwiczna umożliwia dostanie się do centrum Warszawy w 20 minut. Wspólny bilet ZTM i Kolei Mazowieckich zapewnia mieszkańcom regionu korzystanie z dowolnego środka transportu. W najbliższym czasie na terenie gminy Lesznowola ruszy również budowa trasy ekspresowej Puławska BIS, która połączy węzeł Warszawa Lotnisko z Lesznowolą i odciąży z ruchu ulicę Puławską.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Bajeczna - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny BAJECZNA 01 (BOBROWIEC).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bajeczna - etap II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Żłobek Kubusiowy Raj w odległości 600m, Szkoła Tańca i Baletu MAESTRO w Gołkowie w odległości 1350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1950 m znajduje się Paticarius Sp. z o.o. Apteka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Klub Jeździecki "Szumawa", w odległości 1700 m znajduje się Klub Jeździecki "Poster".

Data publikacji: 05.04.2019

Data aktualizacji: 05.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie