Kabacka Przystań Gardens 2

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Działkowa, oferowane bezpośrednio przez

JDM Deweloper Sp. z o.o.

piaseczyński, Józefosław, ul. Działkowa 93

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kabacka Przystań Gardens 2Kabacka Przystań Gardens 2

7 zdjęć

Kabacka Przystań Gardens 2
Kabacka Przystań Gardens 2
Kabacka Przystań Gardens 2
Kabacka Przystań Gardens 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 64 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Kabacka Przystań Gardens 2 logo

Twoje drzwi do lasu!

Jedyne osiedle tak blisko natury. Drugiej takiej inwestycji w okolicy nie znajdziesz.

Osiedle Kabacka Przystań Gardens II obejmuje 64 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94 m2 każdy. Kameralna, niska zabudowa, duże ogrody oraz zielone otoczenie sprawiają, że Kabacka Przystań Gardens II jest wyjątkowym miejscem do życia przy zachowaniu wszystkich zalet wynikających z miejskiej lokalizacji. Zaproponowane rozwiązania stanowią doskonałą alternatywę zarówno dla mieszkań jak i segmentów.

Tylko u nas w standardzie!

• Pompa ciepła w cenie

• Duże ogrody od 250 do 450 m2

• Domy w zabudowie bliźniaczej

• Ogrzewanie podłogowe

• Smart Home

• Infrastruktura do montażu paneli fotowoltaicznych

• Widok na Las Kabacki

• Kameralne osiedle – tylko 8 lokali w enklawie

• Personalizacja domu

PERSONALIZACJA DOMU – korzystając z usług działu JDMProjekt, dopasujecie Państwo dom do swoich indywidualnych potrzeb! Możliwości są nieograniczone np. zmiana układu ścian, przeniesienia punktów elektrycznych, ogrzewanie podłogowe w całym domu, rekuperacja, odkurzacz centralny, OZE itd. Część zmian jest BEZPŁATNA!

Inwestycja Kabacka Przystań Gardens 2 znajduje się w Józefosławiu, ul. Działkowa 93 (0.3 km od Warszawy), jest realizowana przez JDM Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 64 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Kabacka Przystań Gardens 2 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JDM Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Kabacka Przystań Gardens II zlokalizowane w zielonej części Józefosławia to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, singli oraz seniorów. Pozwala doświadczyć uroku życia z dala od zgiełku miasta zapewniając wymarzony spokój i bezpieczeństwo. Równocześnie osiedle pozostaje doskonale skomunikowane z Warszawą. Niezaprzeczalne udogodnienie stanowi bliskość szkoły podstawowej, przedszkola, sklepu.

Osiedle Kabacka Przystań Gardens II to również wymarzone miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury. W sąsiedztwie osiedla znajduje się Rezerwat Przyrody – Las Kabacki. W Powsinie na terenie Lasu Kabackiego znajduje się Park Kultury i Wypoczynku chętnie odwiedzany przez okolicznych mieszkańców. Latem park ma do zaoferowania odkryty basen, korty tenisowe, boiska, domki letniskowe, a także amfiteatr. Rezerwat posiada wiele miejsc, które sprzyjają odpoczynkowi, między innymi leśne wiaty turystyczne, ławki, place zabaw dla dzieci. W Lesie Kabackim znajdują się liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, dzięki którym można podziwiać przyrodnicze walory Rezerwatu.

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kabacka Przystań Gardens 2?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kabacka Przystań Gardens 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 968 metrów od inwestycji Kabacka Przystań Gardens 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Julianów 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kabacka Przystań Gardens 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kabacka Przystań Gardens 2 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 919 m, Zespół Szkół Publicznych Józefosław w odległości 920 m, Świat Bajek w odległości 967 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kabacka Przystań Gardens 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 970 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kabacka Przystań Gardens 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 389 m znajduje się Żabka, w odległości 903 m znajduje się Delikatesy Bogucki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kabacka Przystań Gardens 2 w odległości 265 m znajduje się basen, w odległości 403 m znajduje się boisko / kort, w odległości 563 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 31.08.2021
Data aktualizacji: 09.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: