Wiślana Oaza

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MDG Invest-Łąkowa Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle "Julia"(0.7 km dalej)

  warszawski zachodni, Łomianki Chopina, ul. Kościelna Droga 16 (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 158/m2
  Osiedle "Julia"
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 120 m2
  Liczba pokoi: 4
  MBDevelopment
 • SUNSET(1 km dalej)

  warszawski zachodni, Łomianki, ul. Łąkowa (1.3 km od Warszawy)
  SUNSET
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba domów: 13
  Powierzchnia: 183 - 192 m2
  Liczba pokoi: 5
  Domena Projekt
 • Zachodnia(2 km dalej)

  warszawski zachodni, Łomianki, ul. Zachodnia (1.9 km od Warszawy)
  Zachodnia
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 27
  Powierzchnia: 133 - 140 m2
  Liczba pokoi: 4
  Perfekt Invest

Opis Inwestycji

Wiślana Oaza stanowi naszą najnowszą inwestycję. Jest ona w usytuowany w Łomiankach Dolnych przy ul. Wiślanej, w cichej i spokojnej okolicy. Sprzyja ona nie tylko odpoczynkowi z dala on hałasu, ale również pozwala na aktywne spędzenie czasu w przyjemnej okolicy. Dodatkowym atutem jest bliskość centrum miasta. Inwestycja znajduje się w odległości ok. 1,5 kilometra od centrum Łomianek, gdzie zlokalizowane są m.in. punkty usługowe, banki, restauracje, szkoła podstawowa, przedszkola. Parametry techniczne obiektuDom ten stanowi idealną alternatywę dla mieszkań i domów położonych w Stolicy. Nie dotyczy to jedynie dogodnego położenia, bliskości terenów zielonych, lecz także, a może przede wszystkim kosztów. Ceny mieszkań domów i mieszkań w takich dzielnicach jak Targówek, Białołęka czy Bielany o standardzie podobnym do tego, który zapewniamy są wyższe o kilkaset tysięcy złotych.Planując i prowadząc nasze inwestycje stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie przyszłych mieszkańców. Nie inaczej jest w przypadku „Wiślanej Oazy”. Przy budowie wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne metody, dzięki czemu możemy zapewnić wysoki standard lokali.

Inwestycja Wiślana Oaza znajduje się w Łomiankach Dolnych, ul. Wiślana (1.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MDG Invest-Łąkowa Sp. z o.o..

Inwestycja Wiślana Oaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Wiślana Oaza pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 140 metrów kwadratowych w cenie od 599 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MDG Invest-Łąkowa Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Dach
- pokrycie dachu blacho dachówką tzw. na rąbek
Stolarka okienna
- okna PCV Multi-komorowe (współczynnik dla całego okna U<1m2/k) na profilu VEKA
Drzwi zewnętrzne
- drzwi wejściowe drewniane lub PCV o podwyższonej wytrzymałości
Ściany
- ściany ocieplone styropianem 200 mm – lambda λ = 0,031 W/mK - ściany: tynk silikatowy
Instalacje
- domofon - alarm
Ogrzewanie
- ogrzewanie podłogowe w tym grzejniki drabinkowe w łazienkach
Wentylacja
- wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (REKUPERATOR)
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garażeoraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wiślana Oaza

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

W odległości 600 metrów od inwestycji Wiślana Oaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ŁOMIANKI-CENTRUM 02 (ŁOMIANKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wiślana Oaza znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne Szkolenia w odległości 150m, Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek im. Aniołów Stróżów w Łomiankach w odległości 500m, Szkoła Podstawowa Nr 1 w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się ArtFit Studio, w odległości 450 m znajduje się Apteka Twoja, w odległości 550 m znajduje się Adonismed. Gabinet medycyny naturalnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 650 m znajduje się Biblioteka Publiczna, w odległości 700 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Małgorzaty, w odległości 900 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Małgorzaty.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Medical Day Spa, w odległości 750 m znajduje się First Villa.

Data publikacji: 04.04.2017

Data aktualizacji: 09.01.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie