Kaliska jeden

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MDG Invest-Łąkowa Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja Barska(0.3 km dalej)

  Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Białobrzeska 53A (2.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 100/m2
  Rezydencja Barska
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 38 - 151 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  BPI Real Estate Poland sp. z o.o.
 • Szczęśliwicka 42(0.8 km dalej)

  Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Szczęśliwicka 42 (3.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 800/m2
  Szczęśliwicka 42
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 47 - 118 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Volumetric Polska Sp. z o.o.
 • 19. Dzielnica / Etap IV(1 km dalej)

  Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49 (2.2 km od centrum Warszawy)
  19. Dzielnica / Etap IV
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 53 - 128 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Pro Urba

Opis Inwestycji

„Kaliska Jeden” to inwestycja harmonijnie łącząca nowoczesność z historią. W zabytkowej, wyremontowanej kamienicy z 1928 roku, wpisanej do rejestru zabytków Warszawy, po adaptacji poddasza powstało 14 nowoczesnych mieszkań i apartamentów, do których prowadzi osobna winda. Dawny budynek mieszkalno – administracyjny Monopolu Tytoniowego usytuowany jest w centrum Starej Ochoty przy ulicy Kaliskiej. Ta prestiżowa lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Blisko stąd spacerem do najważniejszych miejsc biurowych, handlowych i rekreacyjnych Warszawy.Jest to idealne miejsce, ze względu na lokalizację, dla osób prowadzących aktywne życie w mieście, a także dla tych z duszą artystyczną.Jeśli szukasz stylowego mieszkania w Warszawie, w położonej blisko centrum dzielnicy Ochota – „Kaliska Jeden” to idealne miejsce dla Ciebie.

Inwestycja Kaliska jeden znajduje się na Starej Ochocie, ul. Kaliska (2.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MDG Invest-Łąkowa Sp. z o.o..

Inwestycja Kaliska jeden została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kaliska jeden pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MDG Invest-Łąkowa Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kaliska jeden

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

W odległości 100 metrów od inwestycji Kaliska jeden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wawelska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kaliska jeden znajduje się 79 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Analizy Wartości Towarzystwo Naukowe Organizacji I Kierownictwa w odległości 150m, Przedszkole nr 221 w odległości 200m, Europejska Akademia Tańca w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się opiekunki.pl, w odległości 100 m znajduje się Ośrodek dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących ze Sprzężonymi Niepełnosprawnościami, w odległości 100 m znajduje się OkkO Salon Optyczny. Gabinet okulistyczny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się Przystanek Książka (Mediateka), w odległości 100 m znajduje się Galeria Sztuki Bp, w odległości 250 m znajduje się Kościół Św. Jakuba Apostoła.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Sportowa Akademia. Fabiszewski M. , w odległości 400 m znajduje się Och Cafe catering Warszawa, w odległości 400 m znajduje się Studio Tańca Bodymovement.

Data publikacji: 13.11.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie