Apartamenty Przy Parku

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Max-Vision

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1875 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

"Apartamenty Przy Parku" to nowa inwestycja firmy Max Vision obejmująca kompleks czterech budynków wielorodzinnych położonych przy ul. Kustronia w Grudziądzu.Projekt realizowany przez naszą firmę zakłada wybudowanie 88 mieszkań w dwóch etapach. Każdy z etapów zakłada budowę dwóch budynków wielorodzinnych posiadających 22 apartamentów każdy. Każdy budynek będzie posiadał windę z poziomu garażu, parking podziemny, ogródki przynależne do apartamentów na poziomie parteru, a także apartamenty dwupoziomowe na poziomie 3 i 4.Dodatkowo na poziomie parteru w każdym budynku będzie jedno mieszkanie przystosowane pod potrzeby osób niepełnosprawnych, bez barier architektonicznych, progów i schodów. W ostatnim etapie budowy wszystkie budynki zostaną ogrodzone tworząc zamknięte osiedle, co zapewni mieszkańcom dodatkowy komfort i spokój.Całość sprawi, że miejsce to będzie bezpiecznym, wygodnym i luksusowym miejscem do zamieszkania. Chcemy zaoferować Państwu coś, co do tej pory nie było dostępne na Grudziądzkim rynku nieruchomości - nowoczesną architekturę, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Inwestycja Apartamenty Przy Parku znajduje się w Grudziądzu, ul. Kustronia 4 (45.4 km od Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Max-Vision.

Inwestycja Apartamenty Przy Parku została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 88 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Przy Parku pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 98 metrów kwadratowych w cenie od 3 499 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Max-Vision przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Konstrukcja budynku
Fundament: ławy wylewane na mokro z betonu klasy C25/30 zbrojone stalą AIIIN,
Ściany
Ściany piwnic zewnętrzne: żelbetowe wylewane na mokro, zbrojone podłużnie i poprzecznie stalą AIIIN z betonu klasy C25/30, Ściany piwnic wewnętrzne: z pustaków silikatowych SILKA 24 cm, Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nadziemia: ściany nośne oraz ściany między mieszkaniami wykonane z pustaków silikatowych SILKA E24 cm, ściany działowe z betonu komórkowego Ytong INTERIO 11,5 cm,
Ogrzewanie
centralne ogrzewanie - dostawca OPEC Grudziądz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, plac zabaw, boisko, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Przy Parku

Grudziądz to historyczne miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim przy prawym brzegu Wisły. Na powierzchni wynoszącej 57,8 km2 mieszka prawie 100 tys. osób. Niewielki teren posiada bardzo rozwinięty system komunikacji miejskiej. Autobusy i tramwaje obsługiwane przez MZK Grudziądz umożliwiają podróże na obszarze całego miasta. Grudziądz to także rozwijający się przemysł zdominowany przez branże: elektromaszynową, lekką, budowlaną i spożywczą. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja u zbiegu ważnych polskich szlaków komunikacyjnych przyczynia się do ciągłego wzrostu potencjału gospodarczego tej okolicy. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna umożliwia przedsiębiorcom zwolnienie z podatku dochodowego, co przyczynia się do mniejszych kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Architektura Grudziądza to charakterystyczne spichlerze z przełomu XVI-XVIII w. Budynki dumnie zdobią panoramę zachodnich granic, stanowiąc tym samym wizytówkę miasta. Doskonale zachowane fragmenty murów, gotyckie i barokowe kościoły, militarna cytadela urozmaicają piesze spacery i przyciągają do miasta turystów z różnych stron Polski. Dla miłośników rowerowych lub pieszych wędrówek w Grudziądzu przygotowano liczne trasy i szlaki. Tężnia solankowa w kształcie piramidy to alternatywa dla osób, które potrzebują odzyskać równowagę i spokój ducha. W bliskim otoczeniu miasta znajduje się jezioro Rudnickie, które w upalne dni jest idealnym miejscem wypoczynku.

Komunikacja

Grudziądz sąsiaduje z autostradą A1 będącą częścią europejskiego korytarza transportowego łączącego Skandynawię z południem Europy. Autostrada przebiega w bezpośrednim sąsiedztwie miasta, a dotrzemy do niej za sprawą węzła - Grudziądz. W promieniu 20 km zlokalizowany jest inny ważny węzeł autostradowy – Lisewo, Nowe Marzy oraz Warlubie. W realizacji jest także projekt budowy drogi szybkiego ruchu Poznań- Bydgoszcz- Grudziądz – Olsztyn, która połączy zachodnie obszary kraju z północno-wschodnimi stronami Polski. Grudziądz graniczy jeszcze z jedną ważną trasą. Międzynarodowa droga E 75 Gdańsk-Cieszyn, umożliwia szybką podróż do Trójmiasta -1h. Przez sam Grudziądz przebiegają dwie drogi krajowe: nr 16 w kierunku Olsztyna, oraz nr 55 biegnąca w stronę Nowego Dworu Gdańskiego. Przez Grudziądz przebiegają 2 linie kolejowe: Toruń -Malbork, Działdowo – Chojnice.

W odległości 1700 metrów od inwestycji Apartamenty Przy Parku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworzec PKP Grudziądz Główny.

Data publikacji: 13.06.2017

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie