Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 34,9 m² - numer C.04.04

4.17% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. FacimiechInwestycja: Kameralny ProkocimDeweloper: Matexi Polska Sp. Z o.o.

Kameralny Prokocim

4 zdjęcia

Kameralny Prokocim
Termin oddania:
4 kw. 2022
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
34,9 m²
Piętro:
4 piętro
Strona świata:
wschód, zachód, południe
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Udogodnienia
teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Kameralny Prokocim

Przystanek Tramwajowy - 100 m

Przystanek Autobusowy - 110 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placów zabaw, 3 kawiarnie i restauracje, 2 sklepy, 4 obiekty sportowe, 7 placówek edukacyjnych

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Matexi Polska Sp. Z o.o. logo

W sprzedaży 228 nieruchomości w 6 inwestycjach

5 nagród i wyróżnień

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 11 inwestycjach

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Kameralny Prokocim na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Facimiech (6.2 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Matexi Polska Sp. Z o.o.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 73 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 21 ofert o powierzchni od 35 do 85 m².

W budynkach jest od 4 do 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Kameralny Prokocim jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C.04.04 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 262 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód, południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Matexi Polska Sp. Z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone3 parki w okolicy
Pow. dodatkoweBalkon

Kameralny Prokocim to zespół 3. budynków mieszkalnych o wysokości od 3. do 5. pięter zlokalizowany na działce położonej bezpośrednio przy ulicy Facimiech w otoczeniu istniejącej zabudowy jedno- i wielorodzinnej.

W ramach osiedla powstaną 73 mieszkania jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe o powierzchniach użytkowych od 27 m2 do 77 m2.

Osiedle zamknięte będzie dla ruchu samochodowego. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji parking podziemny oraz dodatkowe miejsca parkingowe zlokalizowane przy wjeździe na teren osiedla. Na parkingu zaplanowane zostały stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

Dla jednośladów przygotowana będzie zadaszona wiata rowerowa.

Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony lub własne tarasy, a dla wygody mieszkańców zaprojektowane zostały komórki lokatorskie. Wszystkie budynki posiadać będą windy i przystosowane będą do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Kameralny Prokocim, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 22.03.2021
Data aktualizacji: 20.06.2022
Matexi Polska Sp. Z o.o. logo

Matexi Polska Sp. Z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Limanowskiego 5, Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 11:00 - 19:00
 • Środa: 12:00 - 17:00
 • Czwartek: 11:00 - 19:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: