Sokoła 1

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MASTERM

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kamienica Jeżyce(1.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Kościelna 19 (1.7 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 850 netto/m2
  Kamienica Jeżyce
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 119 m2
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Poznańskie Ogrody(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Ogrody, ul. Kajki / św. Wawrzyńca (2.8 km od centrum Poznania)
  Poznańskie Ogrody
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 22 m2
  Murapol S.A.
 • Zajezdnia Poznań - etap I(1.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Sienkiewicza (1.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 8 000 netto/m2
  Zajezdnia Poznań - etap I
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 91 - 142 m2
  REF Eastern Opportunities

Opis Inwestycji

Inwestycja Sokoła 1 to 92 mieszkania ulokowane pomiędzy ulicą Sokoła a ulicą gen. Maczka, zaprojektowane tak, by dostarczać jak najwięcej słońca dzięki dużym oknom i efektownym tarasom.Budynek dopełni kwartał urbanistyczny i wypełni narożnikową lukę pomiędzy ulicą Sokoła oraz ulicą gen. Maczka. Będzie posiadał 6 kondygnacji nadziemnych i 2 podziemne oraz 2 wejścia do budynku, w tym jedno prowadzące także na dziedziniec z dużą ilością zieleni.W budynku zaprojektowano mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach - od 20 do 104m2, które pozwalają zarówno uwić tu rodzinne gniazdo, jak i potraktować to miejsce jak naprawdę dobrą inwestycję kapitału i zabezpieczenia przyszłości.Inwestycja Sokoła 1 gwarantuje relaks w jednej z najpiękniejszych w mieście stref zieleni - Parku Sołackim. Ścisłe centrum Poznania jest również w zasięgu ręki – samochodem, komunikacją miejską, rowerem, a nawet pieszo.Nowa inwestycja Masterm w doskonałej lokalizacji to wyjątkowa okazja żeby stać się posiadaczem mieszkania z perspektywą na wygodne dziś i spokojne jutro!

Inwestycja Sokoła 1 znajduje się na Winiarach, ul. Sokola 1 (2.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera MASTERM.

Inwestycja Sokoła 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Sokoła 1 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 36 metrów kwadratowych.

Deweloper MASTERM nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 92 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Sokoła 1

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 600 metrów od inwestycji Sokoła 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Urbanowska (1:URBA21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Sokoła 1 znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 89 w odległości 200m, Prywatne Przedszkole Słodki Domek w odległości 350m, Bambini Prywatne Przedszkole Montessori w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się SŁOWIAŃSKA. APTEKA. KROMCZYŃSCY H.K., w odległości 200 m znajduje się AB-LEK. APTEKA, w odległości 250 m znajduje się PRZY SOKOŁA-BIS. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się STRAŻNICA. SALA KRÓLESTWA ŚWIADKÓW JEHOWY, w odległości 550 m znajduje się Instytut Technologii Drewna - Biblioteka, w odległości 700 m znajduje się Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. - Biblioteka Fachowa.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się PRZYGODA. DĄBROWSKI S., w odległości 800 m znajduje się STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ. KLUB SPORTOWY POZNAŃ, w odległości 850 m znajduje się KWON-POL. SZKOŁA SAMOOBRONY I TAEKWONDO. KOWALAK M..

Data publikacji: 25.09.2018

Data aktualizacji: 18.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie