Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 29,3 m²

- Z PASJĄ DO MIASTA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MASTERM

Powierzchnia
29 m²
Pokoje
1
Piętro
1

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A.03
Ceny mieszkań (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:29 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Na Jeżycach, w której dostępnych jest jeszcze 9 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 29 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Na Jeżycach przy ulicy na Jeżycach, ul. Szamarzewskiego (2.1 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera MASTERM.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 63 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 52 o powierzchni od 28 do 65 m², w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Na Jeżycach jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.03 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper MASTERM przewidział: miejsca postojowe podziemne.

NA JEŻYCACH – nowa, ultramiejska inwestycja MastermNa Jeżycach to nowoczesna, miejska kamienica zlokalizowana w modnej dzielnicy Poznania, słynącej nie tylko z idealnego położenia nieopodal centrum, lecz także silnego zaplecza kulturalnego, gastronomicznego i rekreacyjnego. Inwestycja to świetny wybór dla spragnionych miasta – tych, którzy cenią sobie szeroki wachlarz rozrywek, jak i tych, którzy wolą spokój, a zarazem komfort, jaki daje bliskość centrum miasta. Można tu dobrze zjeść, kupić naturalne produkty wprost od lokalnych dostawców, załatwić najważniejsze sprawy, mile spędzać czas, a kiedy trzeba odpocząć od zgiełku, czyli - wieść życie zgodnie ze swoimi przyzwyczajeniami. W typowo miejskim, wkomponowanym w historyczną zabudowę kompleksie znajdą się 63 mieszkania o bardzo zróżnicowanych metrażach i układach, które można zestawiać w dowolne, autorskie konfiguracje. W stylowej, sześciokondygnacyjnej kamienicy znajdzie się także funkcjonalny garaż podziemny, a na parterze lokal handlowo-usługowy, dostępny wprost z ulicy. Z racji bliskości centrum, dużych biurowców, komunikacji miejskiej, kin i teatrów, a także gwarnego, tradycyjnego ryneczku, Na Jeżycach to wymarzone miejsce do życia, prowadzenia biznesu, a także ulokowania swoich pieniędzy i zapewnienia sobie spokojnej przyszłości.Budowa ruszyła w kwietniu 2019, zaś jej koniec przewidywany jest w II kwartale 2020. Mieszkania będą gotowe do odbioru w III kwartale 2020.Więcej informacji o mieszkaniach: najezycach.pl

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Na Jeżycach, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 9 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Na Jeżycach

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 1000 metrów od inwestycji Na Jeżycach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zeylanda (1:ZEYL21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Na Jeżycach znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 71 w odległości 250m, Niepubliczne Przedszkole "Kolumbus"Fundacji Familijny Poznań w odległości 350m, Przedszkole nr 96 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się ZAKĄTEK. APTEKA. STARZECKA K., MGR FARM., w odległości 200 m znajduje się PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA INSTYTUTU GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA AM, w odległości 250 m znajduje się ARNIKA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 500 m znajduje się Biblioteka Wiedzy Religijnej (przy kościele Garnizonowym), w odległości 600 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA I ŚW. FLORIANA, w odległości 800 m znajduje się GALERIA PRZYCHODNIA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Gimnazjum nr 62, w odległości 650 m znajduje się KENDO HIBARI. POZNAŃSKI KLUB, w odległości 700 m znajduje się MOJA DRUŻYNA SP. Z O.O..

Data publikacji: 23.05.2019

Data aktualizacji: 24.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie