Na Jeżycach

Pod wynajem
Z PASJĄ DO MIASTA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMASTERM

Ceny od: 7 900 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Na Jeżycach dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A.02
2
47,83 m²
1
379 000 zł7 924 zł/m²
A.09
2
47,83 m²
2
383 000 zł8 008 zł/m²
A.30
2
39,83 m²
4
355 000 zł8 913 zł/m²
A.04
3
55,28 m²
1
455 000 zł8 231 zł/m²
A.31
3
50,89 m²
4
B.24
4
58,67 m²
4
499 000 zł8 505 zł/m²

Oferty specjalne

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Kontakt z deweloperem

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

NA JEŻYCACH – nowa, ultramiejska inwestycja MastermNa Jeżycach to nowoczesna, miejska kamienica zlokalizowana w modnej dzielnicy Poznania, słynącej nie tylko z idealnego położenia nieopodal centrum, lecz także silnego zaplecza kulturalnego, gastronomicznego i rekreacyjnego. Inwestycja to świetny wybór dla spragnionych miasta – tych, którzy cenią sobie szeroki wachlarz rozrywek, jak i tych, którzy wolą spokój, a zarazem komfort, jaki daje bliskość centrum miasta. Można tu dobrze zjeść, kupić naturalne produkty wprost od lokalnych dostawców, załatwić najważniejsze sprawy, mile spędzać czas, a kiedy trzeba odpocząć od zgiełku, czyli - wieść życie zgodnie ze swoimi przyzwyczajeniami. W typowo miejskim, wkomponowanym w historyczną zabudowę kompleksie znajdą się 63 mieszkania o bardzo zróżnicowanych metrażach i układach, które można zestawiać w dowolne, autorskie konfiguracje. W stylowej, sześciokondygnacyjnej kamienicy znajdzie się także funkcjonalny garaż podziemny, a na parterze lokal handlowo-usługowy, dostępny wprost z ulicy. Z racji bliskości centrum, dużych biurowców, komunikacji miejskiej, kin i teatrów, a także gwarnego, tradycyjnego ryneczku, Na Jeżycach to wymarzone miejsce do życia, prowadzenia biznesu, a także ulokowania swoich pieniędzy i zapewnienia sobie spokojnej przyszłości.Budowa ruszyła w kwietniu 2019, zaś jej koniec przewidywany jest w II kwartale 2020. Mieszkania będą gotowe do odbioru w III kwartale 2020.Więcej informacji o mieszkaniach: najezycach.pl

Inwestycja Na Jeżycach znajduje się na Jeżycach, ul. Szamarzewskiego (2.1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera MASTERM.

Inwestycja Na Jeżycach została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Na Jeżycach pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 40 do 59 metrów kwadratowych w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 48 m2 w cenie od 355 000 zł (3 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 55 m2 w cenie od 450 000 zł (2 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 59 m2 w cenie od 499 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MASTERM przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 40 do 59 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
 • kształtują się w zakresie od 355 000 do 499 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 900 do 8 913 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Na Jeżycach znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Na Jeżycach

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Jeżycach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Na Jeżycach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Jeżycach znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 71 w odległości 250 m, Publiczne Przedszkole Kolumbus w odległości 310 m, Przedszkole nr 96 w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Na Jeżycach jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny w odległości 330 m, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Jeżycach składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Netto, w odległości 80 m znajduje się Fresh Market, w odległości 180 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Jeżycach w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.05.2019

Data aktualizacji: 05.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie