Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 45,1 m²

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MASTERM

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Na Fabrycznej lub inne propozycje na Wildzie

Powierzchnia
45 m²
Pokoje
1
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Najbliższe inwestycje

 • Fyrtel Wilda(0.7 km dalej)

  Poznań, Osiedle Wilda, ul. Sikorskiego (1.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 12 000 netto/m2
  Fyrtel Wilda
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 84 - 289 m2
  DUDA DEVELOPMENT
 • Łukaszewicza 37(0.7 km dalej)

  Poznań, Łazarz, ul. Łukaszewicza 37 (2.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 667/m2
  Łukaszewicza 37
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 52 m2
  Martin Group Sp. z o.o.
 • Gąsiorowskich 4(1.3 km dalej)

  Poznań, Łazarz, ul. Gąsiorowskich 4 (1.5 km od centrum Poznania)
  Gąsiorowskich 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 824 m2
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:FU.03
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:45 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Na Fabrycznej.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 45 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Na Fabrycznej przy ulicy na Wildzie, ul. Fabryczna 14 (2.2 km od centrum Poznania). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera MASTERM.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie lokali użytkowych, zaś 0 z nich jest obecnie dostępnych na sprzedaż.

Obiekt posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne. Inwestycja Na Fabrycznej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu FU.03 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper MASTERM przewidział również: miejsca postojowe podziemne. Cena ofertowa netto lokalu użytkowego wynosi 351 546 zł, (7 800 zł/m²).

Budynek wypełni narożnikową lukę między ulicą Fabryczną i Roboczą, będzie posiadał 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 poziomową podziemną halę garażową, na parterze znajdować się będą 3 lokale usługowe.Złap nowe spojrzenie na miejskie życie i znajdź złoty środek pomiędzy pracą, relaksem, kulturą, sztuką i zabawą. Inwestycja Na Fabrycznej usytuowana na Wildzie to świetne miejsce dla ludzi o otwartych umysłach, wielkich marzeniach i odwadze by je spełniać.

Lokalizacja inwestycji Na Fabrycznej

Okolica Na Fabrycznej tętni życiem – w bezpośrednim pobliżu znajdują się galerie sztuki, duży market, galeria handlowa Greenpoint z siłownią, lokalne sklepy i tradycyjne targowisko, a także bary, restauracje, pizzerie, gdzie spotkasz się z przyjaciółmi po pracowitym dniu. Wśród urokliwych uliczek znajdziesz sporo zielonych zakątków, w których można odpocząć i cieszyć się chwilą.

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

W odległości 300 metrów od inwestycji Na Fabrycznej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pamiątkowa (1:PAMI91).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Na Fabrycznej znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 42 w odległości 450m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczno - Językowe Trele Morele w odległości 500m, V Liceum Ogólnokształcące, Patron: Klaudyna Potocka w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się PAMIĄTKOWA. APTEKA, w odległości 300 m znajduje się APTEKA ŚW. JADWIGI, w odległości 350 m znajduje się VITA FARM. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 400 m znajduje się Biblioteka Ośrodka Alliance-Francaise przy UAM, w odległości 850 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MARYI KRÓLOWEJ, w odległości 900 m znajduje się Klub Osiedlowy "Krąg".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się M-TENIS. TRENER TENISA. TARCZYŃSKI M., w odległości 150 m znajduje się GROM-CIEPŁOWNIK PLEWISKA. KLUB SPORTOWY, w odległości 500 m znajduje się FairPlay 4 Students 2012.

Data publikacji: 19.09.2017

Data aktualizacji: 18.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie