Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 47,2 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Master House Sp. z o.o. Sp. K.

Powierzchnia
47 m²
Pokoje
1
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:UH 10
Ceny lokali użytkowych (netto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:47 m²
Realizacja nieruchomościzostała oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Powierzchnie dodatkowe:ogródek o powierzchni 30 m².
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:380 cm wysokości.
Piętro:parter
Strony świata:widok z okien jest na północ.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:harmonogram płatności uzgadniany indywidualnie..
Warunki rezerwacji:ustalane indywidualnie..
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Baltic Park Pogorzelica, w której dostępnych jest jeszcze 13 podobnych ofert.

Opis oferty

Baltic Park Pogorzelica

Przedogródek o pow. 30,76 m2.

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 47 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Baltic Park Pogorzelica przy ulicy w Pogorzelicy, ul. Wojska Polskiego (27 km od Kołobrzegu). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Master House Sp. z o.o. Sp. K..

Cała inwestycja składa się z 4 budynków,w których znajdują się łącznie lokali użytkowych, zaś 14 z nich jest obecnie dostępnych na sprzedaż.

Obiekty posiadają 4 kondygnacje naziemne. Inwestycja Baltic Park Pogorzelica została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu UH 10 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi 380 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Master House Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Baltic Park Pogorzelica to wyjątkowa propozycja dla miłośników odpoczynku nad morzem.W skład inwestycji wchodzą trzy budynki mieszkalne i budynek usługowo-gastronomiczny z funkcją hotelową. Jest to zespół o architekturze wyróżniającej się na tle tradycyjnej, pensjonatowej zabudowy, charakteryzujący się czystymi formami, niebanalnym wykończeniem, dbałością o detale oraz funkcjonalnością.Na terenie inwestycji Baltic Park Pogorzelica znajduje się wygodny układ dróg dojazdowych, ścieżek i parkingów, a także elementy małej architektury oraz rodzinny plac zabaw.Budynki z apartamentami wypoczynkowymi to jedyne tego typu obiekty w Pogorzelicy. Oferta obejmuje 169 komfortowych lokali w stanie developerskim.W każdym z 3 identycznych, trzypiętrowych budynków znajduje się 56 lokali, których układ pozwala na zaaranżowanie przestrzeni na wiele różnych sposobów.Powierzchnia mieszkań jedno- i dwupokojowych wynosi 25-47 m2. Wszystkie lokale, z wyjątkiem położonych na parterze mieszkań z ogródkami, mają wygodne balkony.Trzypokojowe apartamenty o powierzchni ponad 74 m2, ulokowane na ostatnim piętrze, posiadają dwa zadaszone balkony o wielkości około 6 m2 i 15 m2.

Lokalizacja inwestycji Baltic Park Pogorzelica

Inwestycja - Baltic Park Pogorzelica - położona jest w centrum miejscowości Pogorzelica przy głównym zejściu na plażę. Otulinę zabudowy stanowi przepiękny las sosnowy.

Powiat gryficki to leżący w woj. zachodniopomorskim region o powierzchni 1017 km2. Zamieszkiwany jest przez ponad 61 500 osób. Składa się z 6 gmin oraz trzech miast, a jego siedzibą są Gryfice. Graniczy z czterema powiatami, a od północy sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, co decyduje o jego nieprzeciętnych walorach turystycznych. Przepływa tędy rzeka Rega. W zależności od konkretnych miejscowości, występuje tu zabudowa typowa dla wsi lub małych miast ze sporą liczbą klimatycznych zabytków, głównie kościołów. Ponad 66% powierzchni to użytki rolne, co zapewnia mieszkańcom odpoczynek od atmosfery wielkomiejskiej. W regionie funkcjonują instytucje niezbędne mieszkańcom w codziennym życiu. Jest tu m.in. 21 podstawówek i 14 gimnazjów. W Gryficach mieści się szpital specjalistyczny i działa pogotowie ratunkowe. Rozwija się tu sport, a ok. 15 klubów daje możliwość uprawiania różnych dyscyplin. Mieszczą się tu trzy muzea. Powiat daje łącznie dostęp do ponad 50 placówek kulturalnych. Przez region biegnie droga krajowa nr 6 oraz 7 dróg wojewódzkich. Funkcjonuje tu transport wodny i kolejowy.

Komunikacja

Południową część powiatu przecina droga krajowa nr 6, która jest częścią europejskiej trasy E28. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr: 102, 103, 105, 108, 109, 110 i 152. W Mrzeżynie zlokalizowany jest port morski, a w Niechorzu i Rewalu znajdują się przystanie. Przez powiat przebiega trasa kolejowa prowadząca do Koszalina.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Basen i korty.

Data publikacji: 26.09.2014

Data aktualizacji: 08.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie