Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 56,9 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez Marvipol Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Zapytaj o cenę

 • Powierzchnia

  56,9 m2

 • Pokoje

  3

 • Piętro

  2

 • Termin oddania

  4 kw. 2019

 • Zobacz rzut
Oznaczenie: 11.M062
Cena:
Zapytaj o cenę
Liczba kondygnacji: 1 poziom
Pokoje: 3 pokoje
Powierzchnia: 56,89 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe: balkon o powierzchni 4,34 m2.
Kuchnia: informacja u dewelopera.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: 265 cm wysokości.
Piętro: 2 piętro
Strony świata: widok z okien jest na północ, południe
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne: garaż pojedynczy - 29 000 zł garaż rodzinny - 38 000 zł.
Komórka lokatorska: dostępne: cena 3000 zł/mkw.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: Informacja u dewelopera.
Inwestycja: mieszkanie znajduje się w inwestycji Riviera Park, w której dostępnych jest jeszcze 112 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56,9 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej Riviera Park przy ul. Krzyżówki na Żeraniu (9 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development.

Cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 900 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 225 o powierzchni od 34 do 81 m2, w budynkach jest do 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Riviera Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 11.M062 znajduje się na 2 piętrze, jest 1-poziomowe, a pomieszczenia mają 265 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka, lokal posiada balkon o powierzchni 4,3 m2. Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marvipol Development przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Inwestycja Riviera Park to osiedle zlokalizowane na bliskiej Białołęce, przy ul. Płochocińska/róg Krzyżówki. Projekt zakłada nowoczesną zabudowę o wysokości do 6 kondygnacji. Docelowo w całej inwestycji zaprojektowano około 900 mieszkań o najbardziej popularnych rozkładach i powierzchniach (od 31 do 89 m²). Deweloper na Białołęce przewiduje realizację inwestycji w 4 odrębnych etapach. W pierwszym etapie powstanie 5 budynków. W drugim etapie powstaną 2 budynki. Nowe mieszkania na Żeraniu z pierwszych dwóch etapów zostaną oddane do użytku jeszcze w tym roku i na początku 2019. Zakończenie budowy 1 etapu jest przewidziane na styczeń 2018 roku, natomiast 2 etapu na listopad tego samego roku. Kupując mieszkania w 2 etapie, nabywca zyska również własność gruntu. Nowe mieszkania na Białołęce będą się charakteryzowały najbardziej optymalnym rozkładem pomieszczeń. Do każdego z nich przynależeć będzie duży balkon lub taras, który w ostatnich czasach szturmem zdobywa rynek pierwotny. Żerań charakteryzuje się pięknym krajobrazem, co będą mogli docenić mieszkańcy Riviera Park.

Deweloper na Żeraniu, na osiedlu Riviera Park chce stworzyć rozbudowaną strefę rekreacyjną: zielone tereny, wewnętrzne dziedzińce i ścieżki spacerowe, boisko wielofunkcyjne, siłownię zewnętrzną, kort tenisowy, wielofunkcyjny plac zabaw, fontannę. Riviera Park będzie zatem bardziej luksusowa niż inne nowe inwestycje mieszkaniowe na Białołęce. To wszystko w bliskim sąsiedztwie wody (Kanału Żerańskiego) i lasku. Osiedle zostanie zamknięte ogrodzeniem i będzie monitorowane.

Inwestycja Riviera Park wchodzi w skład inwestycji Marvipol Development. Jego specjalizacją jest rynek pierwotny. Warszawa jest pełna inwestycji zrealizowanych przez Marvipol Development, które to inwestycje przyszły nabywca może obejrzeć w każdej chwili.

Dzięki przemyślanej konstrukcji, nowe inwestycje mieszkaniowe na Żeraniu będą posiadać miejsca postojowe dla samochodów w kondygnacji podziemnej. Obecnie podziemne parkingi to standard obejmujący cały rynek pierwotny. Białołęka, w przeciwieństwie do centralnych dzielnic, pełna jest terenów zielonych. Ich zachowanie jest dla Marvipol Development priorytetem, dlatego inwestor nie przewiduje wielu miejsc parkingowych naziemnych.

Termin oddania:

I etap pozwolenie na użytkowanie
II etap marzec/kwiecień 2019
III etap grudzień 2019

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Riviera Park, w której dostępnych jest w sprzedaży jeszcze 112 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Riviera Park

Komunikacja
Z przystanku przy ulicy Modlińskiej odjeżdża ponad 10 linii autobusowych (np. 518, 509, 736), które dowiozą mieszkańców do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Płochocińska jest dobrze skomunikowana z Targówkiem, gdzie za kilka lat powstanie II linia metra. Szybko i wygodnie do centrum można również dojechać samochodem – ulicą Modlińską dojedziemy do Mostu Północnego, prowadzącego na drugą stronę Wisły i stacji Metra.

Infrastruktura
Lokalizacja osiedla - najlepsza komunikacyjnie część Białołęki - oferuje pełną infrastrukturę komunikacyjną oraz usługową. Przy ulicy Modlińskiej znajduje się Auchan, Kaufland oraz Lidl. Jadąc się w kierunku Targówka dotrzemy do Factory Annopol, a następnie w kierunku Marek, dojedziemy do Centrum Handlowego przy ul. Głębockiej oraz Parku Handlowego Targówek, gdzie mieści się największe centrum wyposażenia Domoteka oraz IKEA. Dzielnica Białołęka będzie też miała własną galerię handlową – Galerię Północną.

W sąsiedztwie znajdują się także placówki edukacyjne - żłobek, a nieopodal zlokalizowane są: Szkoła Podstawowa nr 118 oraz Gimnazjum nr 121.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 150 metrów od inwestycji Riviera Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: CEMENTOWNIA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Riviera Park znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Finansów w odległości 800 m, Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna w Warszawie w odległości 800 m, Szkoła Podstawowa nr 118 w odległości 1 000 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m Konwaliowa. NZOZ. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, w odległości 900 m Poradnia stomatologiczna Poradni Rodzinnej SPZOZ Warszawa-Białołęka, w odległości 1 000 m Fresh24.pl Supermarket internetowy.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Filia Urzędu Pocztowego Nr 91 w odległości 650 m, Zbyszko w odległości 650 m, Spiżarnia w odległości 700 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: NEW AGE FITNESS w odległości 1 250 m.

Data publikacji: 08 marca 2018 15:53

Data aktualizacji: 19 września 2018 15:13

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu
Marvipol Development

Marvipol Development

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • Warszawa

+48 22 ...

  Zarezerwuj termin spotkania
  Marvipol Development

  Marvipol Development

  Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Płochocińska/róg Krzyżówki
   Białołęka

  +48 22 ...

   Zarezerwuj termin spotkania

   Wiadomości powiązane z Marvipol Development

   Spada sprzedaż mieszkań u deweloperów [KOMENTARZ EKSPERTA]

   Spada sprzedaż mieszkań u deweloperów [KOMENTARZ EKSPERTA]

   Marvipol rusza ze sprzedażą mieszkań w II etapie Harmony Park

   Marvipol rusza ze sprzedażą mieszkań w II etapie Harmony Park

   Branding – Czyli o budowaniu świadomości marki

   Branding – Czyli o budowaniu świadomości marki

   Dziękujemy

   document icon

   Przekazaliśmy deweloperowi Marvipol Development Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Riviera Park

   Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

   Znajdziemy dla Ciebie