Rezydencja Arteco - mieszkania na sprzedaż

Rezydencja Arteco

Warszawa, Żoliborz, ul. Jasnodworska 3a

(5 km od centrum Warszawy)

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Arteco

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Rezydencja Arteco zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Tu poczujesz się wyjątkowo. Rezydencja ArtEco położona jest wśród parków Kaskada, Kępa Potocka, Park Stefana Żeromskiego, Sady Żoliborskie i Park im. Żołnierzy Żywiciela w najbardziej atrakcyjnej części Sadów Żoliborskich. Nieszablonowy, artystyczny projekt i najwyższa jakość wykończenia - naturalne materiały kamień i drewno. Nowoczesne wpisujące się w ideę miejskiego życia osiedle, w którym przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza wkomponowane są w unikalny design części wspólnych - nowocześnie zaaranżowanych klatek schodowych. Centralny dziedziniec to zielone atrium, w którego zacisze wkomponowane są miejsca wypoczynku ukryte wśród zieleni. Funkcjonalnie zaprojektowane przestronne mieszkania z dużymi panoramicznymi oknami, balkonami i tarasami. I wiele innych atutów - odpowiednio zaprojektowane przestrzenie dają liczne możliwości aranżacyjne, duże przestronne garaże podziemne i cichobieżne windy, kontrolowany dostęp i całodobowy monitoring. Centralna recepcja stanowi główny hol wejściowy i poczekalnię dla gości.

Inwestycja Rezydencja Arteco znajduje się na Żoliborzu, ul. Jasnodworska 3a (5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Marvipol Development.

Inwestycja Rezydencja Arteco została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 308 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Arteco pozostało na sprzedaż 0 mieszkań w cenie od 8 050 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marvipol Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 308 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Elewacja:
Tynki akrylowe, płyty elewacyjne od strony ulicy Powązkowskiej i ulicy wewnętrznej.
Posadzka:
Wylewki cementowe zacierane mechanicznie.
Balkony:
Balkony / Tarasy:
trapy z desek kompozytowych, balustrady zewnętrzne o konstrukcji stalowej, zabezpieczone, antykorozyjnie, wypełnienie szkłem bezpiecznym, przegrody balkonowe z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego.
Dach:
Płaski, pokrycie - izolacja przeciwwodna z warstwą żwiru płukanego nad mieszkaniami, odwodnienie – system grawitacyjny, obróbki blacharskie.
Parapety wewnętrzne:
Parapety z konglomeratu.
Konstrukcja budynku:
Żelbetowa, szkieletowa.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja c.o.
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacja telewizyjny, telefoniczna i orurowanie umożliwiające podłączenie internetu,
instalacja wideo domofonowa, dzwonkowa.
Wyposażenie kuchni:
Instalacja kanalizacji - podejścia instalacyjne zaślepione za ścianą szachtu.
Instalacja wodna - podejścia instalacyjne do zamontowania urządzeń (zlewozmywak , zmywarka). Instalacja elektryczna - oświetlenie i gniazda wtykowe 230V, zasilanie zmywarki, obwód siłowy 400V.
Stolarka okienna:
Okna i drzwi balkonowe drewniane, rozwieralne, kwatery stałe wg projektu, malowane obustronnie na biało, wyposażone w każdym pomieszczeniu w jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania.
Wyposażenie łazienki:
Instalacja kanalizacji – podejścia instalacyjne zaślepione za ścianą szachtu.
Instalacja wodna – podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (np.: pralka). Instalacja elektryczna - oświetlenie i gniazda wtykowe 230V, zasilanie pralki.
Ściany:
Tynk gipsowy, malowanie jednokrotne.
Wentylacja:
Wentylacja wyciągowa mechaniczna, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.
Sufity:
Tynk gipsowy, nakładany mechanicznie, jednokrotnie malowane na biało.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C, o podwyższonej wysokości, płytowe, z progiem systemowym oraz portalem.
Ogrzewanie:
Z sieci miejskiej.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, loggia, taras.
Komórki lokatorskie: posiada: Szczegóły w biurze sprzedaży.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, pomieszczenie rekreacyjne, recepcja, tv kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, monitoring, plac zabaw, ochrona całodobowa.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Arteco

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Leżący na lewym brzegu Wisły, Żoliborz, jest najmniejszą, a przy tym jedną z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Na powierzchni 8,5 km2 miesza ok. 46 tys. osób, a znaczna część terenu to kompleksy zieleni, m.in.: najstarszy w stolicy Park Kaskada, miasto-ogród Żoliborz Oficerski, Park Żeromskiego z Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, Fosa i stoki Cytadeli. Dominuje niska zabudowa willowa i wielorodzinna, a bloki stoją na Marymoncie. Znajdują się tu: muzea, galerie sztuki, 2 teatry, kino, kawiarenki, kluby oraz piaszczysta plaża. W odległości 50 metrów od inwestycji Rezydencja Arteco znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: POWĄZKI-CM.WOJSKOWY 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Arteco znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Sportowe Liceum Ogólnokształcące Nr 67 w odległości 100 m, Sofa - Sceniczy Otwarty Festiwal Artystyczny w odległości 350 m, Lxiv Liceum Ogólnokształcące W Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 18 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m CEZAL.NET Sp. z o.o., w odległości 150 m Przychodnia Rejonowo Specjalistyczna, w odległości 200 m Przychodnia Elbląska (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz).

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Roszczyk Zofia. Kwiaciarnia w odległości 50 m, Pol Bak s.c. Polczyk T., Bąk W. w odległości 50 m, U Wojtka w odległości 50 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Legia. Centralny Wojskowy Klub Sportowy w odległości 100 m, Gepard. Uczniowski Klub Sportowy w odległości 500 m, Comfort Garden w odległości 800 m.

Data publikacji: 27 marca 2012 12:15
Data aktualizacji: 05 August 2015 12:26

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

dom kredytowy notus

Konsultant z Domu Kredytowego Notus
pomoże Ci szybko i bezpłatnie
znaleźć najlepszą ofertę kredytu
na zakup wybranej nieruchomości.

  • Biuro sprzedaży
  • Ul. Jasnodworska 3a
    Warszawa

+48 22 ...

Wiadomości powiązane z Marvipol Development

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie