Apartamenty Warszewo Etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMarina Developer Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 227 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Morenowe Wzgórze(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Poznańska (5 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 6 982/m2
  Morenowe Wzgórze
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 28 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Fundusz Mieszkaniowo Handlowy Sp. z o. o.
 • GARDEN HOUSE III(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Szczecińska (4.8 km od centrum Szczecina)
  GARDEN HOUSE III
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 51 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Indomex
 • Osiedle Galaktyka(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Królewskiego (4.4 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 5 200/m2
  Osiedle Galaktyka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 76 - 110 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Projekt “Warszewo” to propozycja dla ludzi ceniących komfort życia, spokój i wygodę. Osiedle wyróżnia się niską i kameralną zabudową, stwarzającą poczucie prywatności. Mieszkania znajdują się na zamkniętym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Kompleks będzie składać się z pięciu czterokondygnacyjnych budynków (hala garażowa, parter, piętro i poddasze).Mając na uwadze wymogi klientów, zaprojektowaliśmy nowoczesne i funkcjonalne układy pomieszczeń, dbając o atrakcyjność lokali na każdej kondygnacji. Dzięki zastosowaniu dużych okien, lokale są jasne i słoneczne. Każde mieszkanie posiada przestronny taras, a w apartamentach klasy M3 przewidziano dodatkowy balkon, dostępny z sypialni. Naturalnym przedłużeniem mieszkań na parterze są zaciszne i przytulne ogródki. Dla osób preferujących mieszkania na wyższych kondygnacjach, przewidzieliśmy przestronne i wysokie apartamenty na poddaszu (3,5 m), gdzie skosy zaczynają się dopiero od 2,22 m (powyżej poziomu okien). Dodatkowy komfort zapewniają nowoczesne i cichobieżne windy znajdujące się w każdym z budynków. Więcej szczegółów znajdziesz w opisie: Standard mieszkań.Precyzyjnie zaaranżowane tereny zielone nadają osiedlu wyjątkowy i kameralny charakter. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla, zrealizowaliśmy atrakcyjny plac zabaw. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń stwarza dogodne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Inwestycja Apartamenty Warszewo Etap II znajduje się na Warszewie, Kalinowa 37 (5.9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Marina Developer Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Warszewo Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Warszewo Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 79 do 115 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marina Developer Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc)

W inwestycji znajduje się 21 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 262 do 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (21).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Warszewo Etap II

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Warszewo Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Apartamenty Warszewo Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Morenowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Warszewo Etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Fantazja" w odległości 320 m, Target Training w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Warszewo Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medi wizyta w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Warszewo Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 09.10.2018

Data aktualizacji: 10.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie