Kamienica Warszawska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMarco Inwestycje

Ceny od: 7 900 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kamienica Warszawska dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M2
1
47,26 m²
Parter
M3
1
46,9 m²
Parter
M1
2
55,87 m²
Parter
M7
2
56,86 m²
1
M4
3
64,1 m²
1
M5
3
47,26 m²
1
M6
3
46,88 m²
1
M8
3
56,74 m²
1

Opis Inwestycji

To wolnostojący budynek usytuowany w sercu dzielnicy Gdańsk -Ujeścisko. Kamienica Warszawska wybudowana jest z dala od głównych arterii komunikacyjnych i otoczona pasmem zieleni. Jednocześnie znajduje się blisko centrum miasta oraz w sąsiedztwie sklepów i centrów handlowo-usługowe. Umożliwia to szybki dojazd do pracy, a po niej komfortowy odpoczynek.Budynek znajduje się przy ul. Warszawskiej 51C , to centrum dzielnicy Gdańsk-Ujeścisko. Położony w otoczeniu zieleni, oddalony od głównych ulic zapewnia komfortowe warunki do mieszkania.Do każdego mieszkania przewidziane jest podziemne postojowe podziemne – w cenie mieszkania !

Inwestycja Kamienica Warszawska znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Warszawska 51C (4.4 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Marco Inwestycje.

Inwestycja Kamienica Warszawska jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Warszawska pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 47 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 47 m2 (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 56 do 57 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 47 do 64 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marco Inwestycje przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: do każdego mieszkania w cenie.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się staw, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 47 do 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 900 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienica Warszawska

Kamienica Warszawska znajduje się blisko infrastruktury handlowo-usługowej (podany czas spaceru): – przychodnia zdrowia ul. Jeleniogórska 3- 5 min – Zespół Szkolno-Przedszkolny „Olimpijczyk” 4 – 5 min – Biedronka – 2 min – Lidl – 5 min – Netto – 5 min – Carrefour – 5 min – Stokrotka – 5 min – przystanek autobusowy – 1 min – przejazd do centrum miasta – 25 minut W sąsiedztwie budynku znajdują się również liczne punkty usługowe: apteka, gabinety lekarskie, fryzjer oraz kluby fitness.

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Warszawska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Kamienica Warszawska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ujeścisko.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Warszawska znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Smyk w odległości 60 m, Niepubliczny Integracyjny Punkt Przedszkolny "Mali Przyjaciele" w odległości 130 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "PIOTRUŚ PAN" w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Warszawska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna Rodzinna w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Warszawska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Mufinka, w odległości 240 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Warszawska w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.10.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie