Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 87,8 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Marbud Domy i Mieszkania

Powierzchnia
88 m²
Pokoje
4
Piętra
2
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:4B/19
Ceny domów:
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:88 m², w tym 88 m² to powierzchnia użytkowa
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 199 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 4 m², loggia o powierzchni 8 m², taras o powierzchni 12 m², ogródek o powierzchni 63 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Osiedle Słoneczna Polana, w której dostępne są jeszcze 22 podobne oferty.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 88 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Słoneczna Polana przy ulicy w Toruniu, ul. Kręta (4.1 km od centrum Torunia). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Marbud Domy i Mieszkania.

Cała inwestycja składa się z 84 nowych domów w tym 23 domów typu dom szeregowy. Inwestycja Osiedle Słoneczna Polana została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Nowy dom nr 4B/19 znajduje się na działce o powierzchni 199 m², nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 2 łazienki, lokal posiada Balkon o powierzchni 4 m², Loggia o powierzchni 8 m², Taras o powierzchni 12 m², Ogródek o powierzchni 63 m². Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marbud Domy i Mieszkania przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Inwestycja zlokalizowana w otoczeniu chronionych obszarów zielonych, które gwarantują zachowanie ich unikalnego charakteru w przyszłości. “Słoneczna Polana” to nowoczesne, komfortowe domy z własnym ogrodem, garażem, parkingiem i przestronnymi balkonami z widokiem na zieleń, w bliskim sąsiedztwie infrastruktury miasta.Nowa jakość w Toruniu – osiedle kompleksowo zarządzane i wyposażone w bierne systemy bezpieczeństwa.Przy ulicy Krętej budujemy dla Ciebie trzy typy komfortowych domów: Malwa ( 110,25 m²)*, Sasanka (99,66 m²)* i Stokrotka(do 87,78 m²)*. Domy w zabudowie szeregowej z pełną infrastrukturą, na którą składają się: szlabany, brukowane drogi, oświetlenie parkowe, stojaki na rowery, elementy małej architektury miejskiej. Na najmłodszych natomiast czekają atrakcje w postaci nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw.„Słoneczna Polana” – jakość i wygoda, na co dzień.Naszą wizją jest zarządzanie kompleksowe, z należytą i stałą troską o przestrzeń użytkową każdego dnia. Prace porządkowe obejmują odśnieżanie, podlewanie terenów zielonych, dbanie o porządek. A wszystko po to, abyś w spokoju każdego dnia mógł cieszyć się chwilą.* powierzchnie użytkowe (netto) bez garażu

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle Słoneczna Polana, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 22 podobne nowe domy.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Słoneczna Polana

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczna Polana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Stepowa n/ż (553-02).

Data publikacji: 24.04.2018

Data aktualizacji: 13.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie