Wełna. Dom w sercu Żar

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMAR-MI NIERUCHOMOŚCI

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Wełna. Dom w sercu Żar

WEŁNA. Dom w sercu ŻarSkorzystaj z pierwszeństwa! Rozpoczynamy przedsprzedaż nowych mieszkań w ścisłym centrum Żar.Przywracamy Wełnę Żarom. Od prawie 200 lat stojąca tu fabryka napędzała rozwój całego miasta. Rozpoczynamy kolejny rozdział tej opowieści. Historyczną formę dawnej fabryki przemieniamy w 70 nowoczesnych mieszkań, sklepy i usługi. Zadbaliśmy o pofabryczne detale i loftowy charakter całej inwestycji. Nową Wełnę docenili już właściciele sieci Biedronka, którzy otworzą tu swój nowy sklep.Budujemy dla tych, którzy chcą zamieszkać blisko swoich ulubionych miejsc. Po sąsiedzku są miejsca pracy, usługi, sklepy, parki, szkoły, przedszkola i place zabaw. To dobra miejsce do mieszkania i jeszcze lepsza inwestycja na przyszłość.W pierwszym etapie oferujemy tylko 32 mieszkania w metrażach od 29 do 66 mkw. Na etapie przedsprzedaży przygotowaliśmy elastyczne opcje ułatwiające dopasowanie mieszkań do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców.Korzystający z pierwszeństwa mogą stworzyć swoje idealne mieszkanie łącząc dostępne lokale lub wybierając je spośród mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych. Do tego można dołączyć komórkę lokatorską i balkon oraz wybrać najlepsze miejsce parkingowe.Dzięki temu każdy może wybrać mieszkanie dla siebie i swojej rodziny lub zainwestować we własną przyszłość – kupić i wynająć innym.Mieszkania wykończone będą w standardzie deweloperskim z kompletnymi instalacjami, w tym elektryczną i grzewczą razem z grzejnikami panelowymi. Część mieszkań ma możliwość wykonania antresoli na łóżko. Obiekt wyposażymy w szybkie windy. Lokale z pierwszego etapu inwestycji dostępne będą na 1 i 2 piętrze dwupiętrowego istniejącego budynku, który gruntownie zmodernizujemy i rozbudujemy o nową część. Prace zakończymy wiosną 2022 r.Zatroszczymy się także o przestrzeń wokół budynków. Nasza inwestycja ożywi całe sąsiedztwo ul. Podwala 14 i wzmocni potencjał położonego tuż obok żarskiego Rynku. Stworzymy tu miejsce spotkań dla mieszkańców Żar. Teren wokół wypełni się funkcjonalnymi meblami miejskimi i zielenią.

Inwestycja Wełna. Dom w sercu Żar znajduje się w Żarach, ul. Podwale 14 (29.1 km od Zielonej Góry), sprzedaż prowadzi MAR-MI NIERUCHOMOŚCI

Inwestycja Wełna. Dom w sercu Żar jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 29 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 4 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 351 do 365 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar

Żary to miasto położone w województwie lubuskim, niedaleko granicy z Niemcami. Jego powierzchnia wynosi 33,49 km2 i zamieszkuje ją ok. 37 tysięcy osób. Występuje tutaj podział na dzielnice: Śródmieście, Zatorze, Koszary, Kuźnice oraz Lotnisko. Żary to zabytkowe miasto, które zachwyca przede wszystkim wyjątkową architekturą. Najchętniej odwiedzanym miejscem jest Zamek Dewinów-Bibersteinów, czyli kompleks zamkowo-pałacowy, który przyciąga wiele osób m.in. położeniem w ścisłym centrum miasta. Ozdobą rynku w Żarach jest zdecydowanie ratusz, który posiada nad wejściem renesansowy portal z mozaiką. Dodatkowo na terenie miasta mieszczą się liczne ośrodki kulturowe takie, jak Żarski Dom Kultury, Kino “Pionier”, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna. Żary położone są w Koronie Wzniesień Żarskich, a Zielony Las stwarza wiele możliwości do spędzania aktywnego wypoczynku. Teren rekreacyjny oraz siłownię na świeżym powietrzu docenią nie tylko mieszkańcy okolicy, ale i turyści z innych miast. Region ten posiada także bogatą ofertę edukacyjną. Funkcjonuje tutaj wiele placówek oświatowych m.in. szkoły podstawowe, licea oraz wyższe szkoły państwowe.

Komunikacja

Znajduje się tutaj droga krajowa nr 27, która prowadzi do Zielonej Góry, a także droga krajowa nr 18. Występuje tutaj również droga wojewódzka nr 287 na trasie Kościerz-Żary. Dodatkowo na terenie miasta funkcjonuje transport miejski, zapewniający mieszkańcom bezpłatną komunikację.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - ŻARY AL. JANA PAWŁA II.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Przyjazna Dłoń w Żarach w odległości 140 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących w odległości 140 m, I Liceum Ogólnokształcące w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Vita w odległości 310 m, Lekarz w odległości 480 m, Lekarz w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 120 m znajduje się Biedronka, w odległości 130 m znajduje się Anters.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wełna. Dom w sercu Żar w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.10.2020

Data aktualizacji: 02.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie