Rembertowska Park II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMak Dom

Ceny od: 7 850 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rembertowska Park II dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
R2.28
2
44,2 m²
4
R2.34
2
44,15 m²
5
R3.30
2
42,94 m²
3
R3.34
2
42,76 m²
4
R3.48
2
49,19 m²
3
R3.54
3
54,88 m²
4

Opis Inwestycji

Projekt Rembertowska Park II wykorzystuje walory wyjątkowej lokalizacji inwestycji tuż przy zacisznym parku przy forcie VIII, w dzielnicy Grunwald. Zaprojektowano trzy budynki o różnej wysokości, tworzące kameralny zespół ukształtowany tak, by zapewnić wszystkim mieszkańcom jak najszerszy kontakt z atrakcyjnym sąsiedztwem zieleni parkowej, bez ograniczania widoczności i nasłonecznienia. Architekturę budynków oparto o jednolitą formułę architektoniczną. Istotnymi jej elementami są zaokrąglone narożniki poszerzające perspektywy i łagodzące przejścia, a także poziome pasy na elewacjach, połączone z balkonami i tarasami, pozwalające na stopniowanie wysokości budynków. Dobór i dyspozycja kolorów ma zapewnić z jednej strony wpisanie budynków w otoczenie zdominowane przez naturę, a z drugiej na wydobycie ważnych kompozycyjnie elementów architektury.

Inwestycja Rembertowska Park II znajduje się na Grunwaldzie Południe, ul. Rembertowska 17A/5 (4.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Mak Dom.

Inwestycja Rembertowska Park II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 149 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rembertowska Park II pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 43 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 7 850 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 43 do 49 m2 (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 55 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mak Dom przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 149 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 43 do 55 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 377 088 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 850 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rembertowska Park II

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 850 metrów od inwestycji Rembertowska Park II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworzec autobusowy MPK Górczyn.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rembertowska Park II znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole im. Lucyny Krzemienieckiej w odległości 350m, Przedszkole nr 13 w odległości 550m, Przedszkole nr 1 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się KOPERNIK. ZESPÓŁ LEKARZY RODZINNYCH, w odległości 450 m znajduje się MEDIS, w odległości 550 m znajduje się RASZYŃSKA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się AGENCJA POCZTOWA, w odległości 550 m znajduje się Kig-Bistro, w odległości 600 m znajduje się Euronet.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się SPORT DRIVE. PŁACZEK T., w odległości 400 m znajduje się MMA POZNAŃ. JÓŹWIAK P., w odległości 400 m znajduje się FITNESS FAN. KLUB ODNOWY BIOLOGICZNEJ. KUDLIK I..

Data publikacji: 19.09.2019

Data aktualizacji: 24.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie