Lokal użytkowy na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 196 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Magmillon

Cena: 1 499 000 zł netto

Rata kredytu wynosi 6731 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
196 m²
Pokoje
2
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:U1
Ceny lokali użytkowych (netto): 1 499 000 zł7 648 zł/m²
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:196 m²
Realizacja nieruchomościzostała oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 250 do 400 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Standard wykończenia: Elewacja tynkowana z zachowaniem oryginalnych zdobień i gzymsów, ze szczególnym uwzględnieniem attyki i międzyokiennych pól podkreślających rytm elewacji. Mury ceglane oryginalne, z pozostawieniem odsłoniętych fragmentów w częściach wspólnych i mieszkaniach. Ściany pokryte tynkiem cementowo-wapiennym. Konstrukcja dachu nowa, drewniana, pokryta blachą łączoną na rąbek. Dziedziniec z kostki brukowej. Brama wjazdowa stalowa, ażurowa, wzorowana na przedwojennych. Wszystkie klatki schodowe wykończone na wzór klatki w kamienicy frontowej z podłogami z drobnoziarnistego lastryko i płytkami na spocznikach. Obijacz w przejeździe bramnym odtworzony na wzór pierwotnego. Okna z litego drewna, wykonane w technologii rzemieślniczej z zachowaniem oryginalnych podziału. Parapety drewniane, powtarzające oryginalne zaokrąglenia i sposób mocowania zaobserwowany w nielicznych zachowanych fragmentach. Drzwi do lokali mieszkalnych podwyższone, wykończone drewnem i okuciami. Windy wykończone drewnem i fazowanymi lustrami, na podłodze płytki korespondujące z płytkami na klatkach schodowych. Barierki odtworzone na wzór pierwotnych, z zachowaniem istniejących fragmentów. Tabliczki z numerami mieszkań wzorowane na oryginalnych. Oświetlenie nawiązujące do pierwotnego. Budynek chroniony – dostęp przez portiernię.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Brzeska 18, w której dostępne są jeszcze 3 podobne oferty.

Opis oferty

Dwupoziomowy lokal użytkowy z witrynami od strony ulicy Brzeskiej, bezpośrednio na przeciwko bramy Bazaru Różyckiego.Atrakcyjna lokalizacja w historycznej kamienicy poddanej pełnej renowacji. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kamienic po prawej stronie Wisły. Bardzo blisko stacji metra Warszawa Wileńska i Dworca Wschodniego. W sąsiedztwie prężnie działające Centrum Praskie Koneser.Lokal posiada wszelkie potrzebne instalacje. Wewnątrz pozostawiono fragmenty nie otynkowanych ścian ukazujące oryginalny, zabytkowy układ cegieł. Na dolnym poziomie, starannie odtworzony fragment stropu kolebkowego z oryginalnym układem cegieł. Istnieje również możliwość podziału lokalu na dwa mniejsze.

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 196 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Brzeska 18 przy ulicy na Starej Pradze, ul. Brzeska 18 (3.3 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Magmillon.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie lokali użytkowych, zaś 4 z nich obecnie dostępne na sprzedaż.

Obiekt posiada 6 kondygnacji naziemnych. Inwestycja Brzeska 18 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu U1 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 250 do 400 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Magmillon nie przewidział miejsc postojowych. Cena ofertowa netto lokalu użytkowego wynosi 1 499 000 zł, (7 648 zł/m²).

Brzeska 18 to piękna, poddana pełnej renowacji kamienica Menachema Rotlewiego z 1914 roku. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kamienic po prawej stronie Wisły. 5 minut spacerem do stacji metra Warszawa Wileńska, podobnie do Dworca Wschodniego. W sąsiedztwie prężnie działające Centrum Praskie Koneser, restauracje i kawiarnie.Budynek chroniony – dostęp przez portiernię.

Lokalizacja inwestycji Brzeska 18

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

W odległości 250 metrów od inwestycji Brzeska 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ZĄBKOWSKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Brzeska 18 znajduje się 79 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 13 w odległości 200m, Europejska Uczelnia Informatyczno - Ekonomiczna w odległości 200m, Afrykańska Szkoła Ruchu i Tańca UANGA w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Jamadent. Gabinet stomatologiczny, w odległości 50 m znajduje się Medi-Med. Centrum alergologii, w odległości 150 m znajduje się Salva Med..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się Caffee&Bistro Galeria Sztuki, w odległości 100 m znajduje się Muzeum Warszawskiej Pragi oddział Muzeum Warszawy, w odległości 100 m znajduje się Klitka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 300 m znajduje się Wars Warszawski Klub Sportowy Głuchych, w odległości 350 m znajduje się Fitness Club S4 - Warszawa Praga.

Data publikacji: 21.08.2015

Data aktualizacji: 11.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie