Potokowa Apartamenty II

14 zdjęć

Potokowa Apartamenty II

Oddanie

Termin oddania

3 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

Metraż

45,17 m²

Piętro

Piętro

1 piętro

Strona świata

Strona świata

wschód, południe

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 250 do 255 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

M11

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc)

Komórki lokatorskie

dostępne (12)

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Udogodnienia

monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, wózkarnia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka
Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 place zabaw, 1 obiekt sportowy

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,2 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Potokowa Apartamenty II na Maślicach, ul. Potokowa 39A (8.8 km od centrum Wrocławia).

Inwestycja jest realizowana przez M3 Invest.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 25 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 8 ofert o powierzchni od 37 do 103 m².

W budynku są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Potokowa Apartamenty II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M11 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 250 do 255 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców M3 Invest przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Ostatni etap kameralnej inwestycji Potokowa Apartamenty powstaje w północno - zachodniej części Wrocławia - na Maślicach, przy ul. Potokowa 39A. Budynek składa się z trzech kondygnacji oraz antresoli. Potokowa Apartamenty II to 25 mieszkań o zróżnicowanym metrażu - od 36,94 m2 do 103, 47 m2. Do mieszkań na ostatniej kondygnacji zaprojektowano funkcjonalne antresole z przestronnymi tarasami. Okazałe ogrody na parterze przeistoczą się w zielony salon z bezpośrednim dostępem z mieszkania, a balkony i tarasy o niespotykanej powierzchni sprawią, że każdy członek rodziny znajdzie dla siebie prywatną przestrzeń do swobodnego relaksu. Potokowa Apartamenty II to przede wszystkim unikatowy design, wysoki standard wykończenia oraz bezsprzecznie piękna lokalizacja.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Potokowa Apartamenty II, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe mieszkania.

Data publikacji: 01.10.2021
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Inwestycje w pobliżu na Maślicach

Oferty na Maślicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: