Dom na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 126,8 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez M2 Budownictwo Sp z. o.o

Powierzchnia
127 m²
Pokoje
5
Piętra
2

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B
Ceny domów (brutto):
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:5 pokoi.
Powierzchnia:127 m²
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 173 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Osiedle Nowe, w której dostępnych jest jeszcze 5 podobnych ofert.

Opis oferty

Osiedle Nowe

Nowy 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 127 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Nowe przy ulicy w Połczynie Bis, ul. Nowa (16.1 km od Gdyni). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera M2 Budownictwo Sp z. o.o.

Cała inwestycja składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu dom szeregowy. Inwestycja Osiedle Nowe jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr B znajduje się na działce o powierzchni 173 m², posiada podpiwniczenie oraz nie ma garażu. W domu znajduje się 5 pokoi, kuchnia jest Otwarta, 2 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper M2 Budownictwo Sp z. o.o przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

"Osiedle NOWE" to kameralne osiedle, którego niewątpliwym atutem jest łagodna atmosfera podmiejskiej ciszy, przy jednoczesnej bliskości miasta powiatowego jakim jest Puck.Osiedle zlokalizowane będzie w Połczyno BIS, przy ul. Nowej.Połczyno BIS i jego wybudowania znajdują się zaraz za granicą administracyjną miasta.To kompleks 16 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie: szeregowej, bliźniaczej i wolno stojącej.W zabudowie szeregowej każdy z 12 segmentów stanowić będzie oddzielny budynek. Natomiast 4 budynki w zabudowie wolno stojącej i bliźniaczej stanowić będą 8 samodzielnych lokali. Każdy z budynków / lokali składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych, częściowego podpiwniczenia i przynależnej części zielonej. Do każdego budynku / lokalu przynależeć będzie również zadaszone miejsce postojowe.Minimalistyczna architektura budynków wyróżnia się elegancją, a jasna kolorystyka elewacji zapewnia inwestycji ponadczasowy wygląd.

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle Nowe, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowe

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Data publikacji: 10.05.2019

Data aktualizacji: 13.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie