Rezydencja Liwska

5 zdjęć

Rezydencja Liwska

Promocje

 • Promocja

  Okazja

  Wybrane mieszkania M3 i M4 już od 9990 zł/m2

Oddanie

Termin oddania

1 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

Metraż

57,42 m²

Piętro

Piętro

3 piętro

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

275 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

28

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (144 miejsca)

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Udogodnienia

ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, wózkarnia, patio / dziedziniec

Przyroda

informacja u dewelopera
Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 70 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 place zabaw, 11 placówek edukacyjnych, 6 sklepów, 3 obiekty sportowe

Rezydencja Liwska 2 ma znakomitą lokalizację pod względem komunikacyjnym. Bliska odległość jednocześnie od przystanków autobusów miejskich, stacji SKM oraz budowanej stacji metra Bródno to ogromna zaleta naszej inwestycji. Budowana obecnie ostatnia nitka metra zakończona stacją Bródno podniesie atrakcyjność dzielnicy Targówek dla osób pracujących w lewobrzeżnej Warszawie. W odległości około 300 m od inwestycji znajduje się stacja kolejki SKM. W kilka minut pieszo można dotrzeć do wielu szkół, przedszkoli, basenów oraz sklepów i centrów handlowych.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 57,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Rezydencja Liwska na Bródnie, ul. Liwska 2 (6.8 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez LW Development.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 144 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostają 62 oferty o powierzchni od 37 do 74 m².

W budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Rezydencja Liwska jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 28 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 275 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców LW Development przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

6 piętrowy budynek powstanie na działce będącej własnością dewelopera, przy ul Liwskiej 2 Nowoczesna architektura o podwyższonym standardzie wykończenia, zróżnicowane powierzchnie mieszkań, również mieszkania dwupoziomowe, maksymalnie duże okna wysokiej jakości, wygodne głębokie balkony, zielone tarasy, przestronne klatki schodowe, niepowtarzalne powierzchnie zielone to wszystko co do tej pory już tworzyliśmy tylko za każdym razem podnosimy jakość.

Lokale w naszych inwestycjach projektowane są z naciskiem na funkcjonalność z uwzględnieniem wszelkich norm budowlanych a wyposażenie ponad standard: kolorowe wideofony, wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe wraz z podświetlanymi portalami, światłowód, dodatkowo podnosi atrakcyjność naszych mieszkań. Również części wspólne będą wykonane na wysokim poziomie; posadzki na korytarzach, barierki w klatkach schodowych, oświetlenie przypodłogowe w korytarzach i w klatkach schodowych, windy renomowanej firmy dopracowane w szczegółach estetycznych. Wszystko to razem tworzy budynek klasy premium.

Cechą charakterystyczną naszych inwestycji są ogrody na dachu dostępne dla wszystkich mieszkańców. Różnorodna roślinność, chodniki, miejsca do grillowania (grille, ławki, stoły), place zabaw z atestowanymi, bezpiecznymi urządzeniami dla dzieci, zewnętrzny prysznic, nawet toaleta tworzą atrakcyjną przestrzeń rekreacyjną. Z doświadczenia zrealizowanych inwestycji wiemy, że mieszkańcy bardzo cenią sobie tę wspólną przestrzeń i chętnie z niej korzystają. Szczególnie dbamy o zieleń zarówno podczas budowy, jak i po jak ukończeniu, sadząc wszędzie gdzie to możliwe drzewa i krzewy, a także organizując tereny zielone w częściach wspólnych jak i w ogródkach przyległych do do mieszkań parterowych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Rezydencja Liwska, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 38 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 08.11.2021
Data aktualizacji: 30.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Inwestycje w pobliżu na Bródnie

Oferty na Bródnie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: