Apartamenty Działkowa

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLV DEVELOPMENT

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Działkowa dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A8
2
50,62 m²
1
B13
2
40,34 m²
2
A10
3
56,12 m²
1
A11
3
52,18 m²
2
B1
3
60,66 m²
Parter
B6
3
60,32 m²
1
B7
3
54,18 m²
1
B14
3
51,71 m²
2
B15
3
52,18 m²
2
C1
3
56,46 m²
Parter
C6
3
56,12 m²
1
C12
3
51,71 m²
2

Opis Inwestycji

APARTAMENTY DZIAŁKOWABieżanów - Prokocim to dzielnica, która charakteryzuje się niską zabudową, cichym i kameralnym klimatem.Inwestycja Apartamenty Działkowa zlokalizowana jest w tej spokojnej dzielnicy, przy ul. Działkowej 20, jak sama nazwa wskazuje w otoczeniu ogródków działkowych, oraz niskozabudowanych domów jednorodzinnych.Atuty inwestycji:Duże ogródki działkowe przy mieszkaniach parterowych (ok. 45-90 m2), cicha i spokojna lokalizacja, garaż podziemny, otoczenie ogródków działkowych, zielona okolica, naświetlone pomieszczenia, dogodna lokalizacja, to częste atuty wymieniane przez nabywców.Stan zaawansowania:Zakończenie budowy: czerwiec 2020 roku.Inwestycja obecnie jest zrealizowana w ponad 60 %.O inwestorze:LV Development to spółka deweloperska, która powstała dla realizacji przedsięwzięć deweloperskich na terenie małopolski. Zrealizowaliśmy jak również współrealizowaliśmy ponad 15 000 powierzchni użytkowej mieszkań. Budujemy mieszkania od 1996 roku.Zapraszamy do spotkania w naszym biurze sprzedaży mieszkań:Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego zapraszamy na spotkanie do biura sprzedaży mieszkań zlokalizowanego przy ul. Lema 32 w Krakowie, chętnie osobiście przedstawimy naszą ofertę i pomożemy wybrać Państwu mieszkanie najbardziej spełniające Państwa wymagania.

Inwestycja Apartamenty Działkowa znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Działkowa (7.2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera LV DEVELOPMENT.

Inwestycja Apartamenty Działkowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Działkowa pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 40 do 61 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 51 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 61 m2 (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper LV DEVELOPMENT przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Mieszkania oddawane w pełnym stanie deweloperskim, choć istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. W urządzeniu mieszkań pod klucz pomaga firma Meble Prato M4prato. Szacunkowy budżet wykończenia dla mieszkania o pow. 50m2 to 60-70 000 zł (w tym indywidualny projekt mieszkania, meble kuchenne wraz z zabudową AGD, łazienki w pełni wykończone, drzwi wewnętrzne, pełen nadzór wykonawczy..)
Konstrukcja budynku
Budynek posadowiony na płycie żelbetowej.
Stolarka okienna
Stolarka okienna - PCV
Ściany
- ściany nośne zewnętrzne i wewnętrzne kondygnacji podziemnej - żelbetowe, - ściany nośne zewnętrzne kondygnacji naziemnej - w systemie mieszanym (elementy żelbetowe wypełnione pustakiem silikatowym) - wewnętrzne - żelbetowe/ z bloczku silikatowego akustycznego - ścianki działowe - bloczek Multigips (8cm)
Parapety zewnętrzne
w standardzie deweloperskim
Parapety wewnętrzne
- brak
Instalacje
- kanalizacja sanitarna, deszczowa, wody zimnej, wody ciepłej, centralnego ogrzewania
Ogrzewanie
- gazowe (kotłownia)
Wentylacja
- wentylacja mechaniczna kondygnacji podziemnej, elektryczna, niskoprądowa
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 40 do 61 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Apartamenty Działkowa znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Działkowa

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. na Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a na Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Działkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Działkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bieżanów Trafo.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Działkowa znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 180 w odległości 310 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Rozwoju Przedszkolaka "Szczęśliwe Dzieci" w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 121 w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Działkowa w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.07.2019

Data aktualizacji: 25.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie