Przy Pałacu

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Longbridge

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przy Pałacu dostępne są 3 oferty

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
2.16 4102 m21
2.40 4102 m23
2.28 4102 m22

Przy Pałacu jest pierwszą polską inwestycją międzynarodowej grupy kapitałowej Longbridge. Swoją rzetelność i doświadczenie w Polsce opieramy nie tylko na naszych doświadczeniach zagranicznych (budujemy w wielu krajach Europy Środkowej i Wschodniej) ale także na doświadczeniu naszych udziałowców, którzy od ponad 12 lat prowadzą działalność deweloperską na terenie Polski, biorąc udział w wielu znanych projektach mieszkaniowych.

Nasz cel to zadowolenie naszych klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić fachową, sprawną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb obsługę. Dla każdego klienta tworzymy indywidualną ofertę, tak aby poczuł komfort i bezpieczeństwo transakcji, realizując przy tym sto procent oczekiwań. Dokładnie wybieramy nasze lokalizacje tak, aby każdy znalazł w naszej ofercie wymarzone mieszkanie. Szczególną uwagę przywiązujemy do standardu budowania, dbając o każdy detal odpowiednio dobieramy materiały oraz opieramy się na nowoczesnych rozwiązaniach i technologiach. Nie bez powodu nasze projekty powierzamy doświadczonym biurom architektonicznym oraz największym firmom budowlanym.

Pierwszy etap inwestycji, którego budowa zakończyła się w październiku 2008 r., składa się z 170 mieszkań usytuowanych w czterech budynkach z lokalami usługowymi i garażem podziemnym. Naszym Klientom proponujemy mieszkania o powierzchni od 31 m² do 107 m², wykończone w stanie deweloperskim bez podłóg i białego montażu. Generalnym wykonawcą tego etapu inwestycji jest firma Strabag.

II etap inwestycji składa się z 312 lokali mieszkalnych w metrażu od 32 m² do 122 m² oraz lokali usługowych. Miejsca postojowe zlokalizowane zostały w części podziemnej, oferujemy naszym klientom kilkanaście miejsc naziemnych. Aktualnie mieszkania z II etapu inwestycji wprowadzone zostały do naszej oferty handlowej. Budowa II etapu została zrealizowana w III fazach gdzie I fazę zrealizowała firma WARBUD, II fazę firma SPS CONSTRUCTION i III fazę firma BUDNER.

III etap zamykający inwestycję to około 338 lokali mieszkalnych, zlokalizowanych w kilku budynkach połączonych garażem podziemnym, w których przewidzieliśmy również lokale usługowo-handlowe. Etap ten jest już dostępny w naszej ofercie handlowej. Budowa I fazy III etapu została powierzona firmie SPS CONSTRUCTION.
Przy Pałacu to projekt usytuowany w samym centrum Pruszkowa, a doskonała komunikacja z Centrum Warszawy, sąsiedztwo PKP i WKD stwarza idealne warunki nie tylko dla zmotoryzowanych. Parki wokół osiedla tworzą naturalną zieloną otulinę.

Zadbaliśmy o ciszę i bezpieczeństwo na terenie osiedla. Dzięki garażom podziemnym ruch kołowy został ograniczony do minimum. Przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa naszych mieszkańców, dlatego też osiedle jest w całości ogrodzone i strzeżone, plac zabaw dla dzieci jest więc bezpiecznym miejscem.

Inwestycja Przy Pałacu znajduje się w Pruszkowie, ul. Prusa (4,5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Longbridge.

Inwestycja Przy Pałacu została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 820 nowych mieszkań . Budynki posiadają kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przy Pałacu pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchni 102 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 4-pokojowe o powierzchni 102 m2 (3 mieszkania ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Longbridge przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 820 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.

informacja u dewelopera

Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, patio / dziedziniec.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępne są 3 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań: 102 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań: Zapytaj o ceny
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przy Pałacu

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich. W odległości 100 metrów od inwestycji Przy Pałacu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Berenta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przy Pałacu znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 4 w odległości 200 m, Gimnazjum Nr 4 JP 2 w odległości 300 m, Gimnazjum nr 3 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Pruszkowska. Apteka patronacka CF Cefarm. Dermokosmetyki, suplementy, w odległości 150 m Apteka "Ceramiczna", w odległości 200 m Body-Roll. Studio modelowania sylwetki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: PIZZERIA BIESIADOWO w odległości 100 m, Fabrizio Italian Bar w odległości 100 m, Jadalnia Popularna w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: VESPER Ogrody w odległości 500 m, Park T. Kościuszki w odległości 600 m, Galeria Fitness Club w odległości 650 m.

Data publikacji: 07 stycznia 2016 15:05

Data aktualizacji: 07 lutego 2019 13:37

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Longbridge

Longbridge

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Longbridge

  +48 22 ...

  Przy Pałacu

  adres biura sprzedaży

  ul. Armii Krajowej 77, 05-800 Pruszków

  Umów spotkanie

  • poniedziałek

   27

   maja

  • wtorek

   28

   maja

  • środa

   29

   maja

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z Longbridge

  Dni Warszawy – Najważniejsze dwa dni w kalendarzu każdego Warszawiaka

  Dni Warszawy – Najważniejsze dwa dni w kalendarzu każdego Warszawiaka

  Longbridge rozpoczął realizację inwestycji Active City

  Longbridge rozpoczął realizację inwestycji Active City

  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego 2013

  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego 2013