Active City

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Longbridge

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 394 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Active City

Active City

Inwestycja z lokalami użytkowymi Active City znajduje się na Rakowie, ul. Instalatorów 5 (5,2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Longbridge. Inwestycja Active City została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 6 lokali użytkowych o powierzchni 90 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostało 0 ofert. Budynek posiada do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Instalatorów 5 (5,2 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Active City
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 90 m2
Longbridge
Inwestycja sprzedana

Najbliższe inwestycje

Apartamenty Raków (148 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Raków znajduje się na Rakowie, ul. Borsucza (5,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Radius Projekt. Inwestycja Apartamenty Raków jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 27 do 107 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Borsucza (5,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Apartamenty Raków
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 228
 • Powierzchnia: 27 - 107 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Radius Projekt
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18 (359 m dalej)

Inwestycja Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18 znajduje się na Rakowie, ul. Instalatorów (5,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Radius Projekt. Inwestycja Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 49 do 75 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Instalatorów (5,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 7 700 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 19
 • Powierzchnia: 49 - 75 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Radius Projekt
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Nowy Raków budynek 15 i 16 (360 m dalej)

Inwestycja Osiedle Nowy Raków budynek 15 i 16 znajduje się na Rakowie, ul. Instalatorów (5,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Radius Projekt. Inwestycja Osiedle Nowy Raków budynek 15 i 16 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 185 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 64 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Instalatorów (5,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 7 600 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Nowy Raków budynek 15 i 16
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 17
 • Powierzchnia: 64 - 71 m2
 • Liczba pokoi: 3
Radius Projekt
Mieszkania spełniające kryteria

Active City jest najnowszą propozycją mieszkaniową firmy Longbridge, która powstaje w Warszawie przy ul. Instalatorów 5. W tym niewielkim, sześciokondygnacyjnym budynku, zostało ulokowanych 128 lokali mieszkalnych 1,2 i 3-pokojowych, o powierzchniach od 30 do 75 m2 oraz część usługowa na poziomie parteru. Pod budynkiem znajduje się parking podziemny ze 143 miejscami parkingowymi.

Koncepcja architektoniczna inwestycji oparta będzie na prostym układzie funkcjonalnym. Budynek Active City został zaprojektowany w kształcie litery „C”, pomiędzy ramionami ścian usytuowany zostanie wewnętrzny dziedziniec, z ławkami i urokliwą zielenią – ulubione miejsce spotkań sąsiadów. Nie zabraknie również przestrzeni dla najmłodszych lokatorów – tuż obok budynku stworzony będzie bezpieczny plac zabaw. W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców budynek zostanie ogrodzony i objęty monitoringiem.

Inwestycja Active City znajduje się na Rakowie, ul. Instalatorów 5 (5,2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Longbridge.

Inwestycja Active City została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań . Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Active City pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 47 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Longbridge przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (143 miejsca).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (143 miejsca).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Active City

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa. W odległości 100 metrów od inwestycji Active City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KAMBUD 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Active City znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy w odległości 300 m, Warsaw Study Centre (Ochota) w odległości 400 m, Klub Tygrysek w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Iwanowska B., lek. med. internista, w odległości 300 m HOLYMED Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Lekarskiej, w odległości 300 m Okoptyk.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Rynek Włodarzy w odległości 450 m, Sympatia Restauracja w odległości 500 m, Agito S.A. w odległości 500 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Boisko Piłkarskie w odległości 650 m, Park Szczęśliwicki w odległości 750 m, Sekcja Jeździecka "Equita" w odległości 800 m.

Data publikacji: 13 października 2015 14:47

Data aktualizacji: 27 marca 2018 11:11

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Longbridge

Dni Warszawy – Najważniejsze dwa dni w kalendarzu każdego Warszawiaka

Dni Warszawy – Najważniejsze dwa dni w kalendarzu każdego Warszawiaka

Longbridge rozpoczął realizację inwestycji Active City

Longbridge rozpoczął realizację inwestycji Active City

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego 2013

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego 2013