Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 34,9 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Lloyd Properties Sp z o.o.

Powierzchnia
35 m²
Pokoje
1
Piętro
5

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:5.8
Ceny mieszkań (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:35 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:5 piętro
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Saint Martin Residences, w której dostępnych jest jeszcze 30 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 35 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Saint Martin Residences na Starym Mieście przy ul. Podgórna (0.3 km od centrum Poznania). sprzedaż prowadzi Lloyd Properties Sp z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 55 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 31 o powierzchni od 25 do 35 m², w budynku jest 8 kondygnacji naziemnych. Inwestycja Saint Martin Residences jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 5.8 znajduje się na 5 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, jest 1 łazienka. Deweloper false nie przewidział miejsc postojowych.

Spokój w miejskim zgiełkuWszyscy potrzebujemy miejsc gdzie możemy odnaleźć spokój. Miejsc, w których odpoczniemy i odzyskamy wewnętrzną równowagę. Niektórzy z nas potrzebują dodatkowo być w centrum wydarzeń. Mieć poczucie, że świat pełen inspiracji i możliwości czeka na nich tuż za drzwiami, a oni mogą z niego czerpać zawsze kiedy poczują na to ochotę.Czy potrzeba relaksu kłóci się z chęcią mieszkania w sercu miasta? A co, gdy wystarczy jedynie wyjść z domu by od razu poczuć energię miasta? Wtedy jest idealnie!O Saint MartinPogodzenie zabytkowej bryły z nowoczesnym designem to zawsze duże wyzwanie. Gdy nie jest łatwo powstają jednak najciekawsze projekty! Niepowtarzalne i intrygujące. Takie jest właśnie Saint Martin Residences.Eleganckie i luksusowe wnętrza utrzymane w stonowanych kolorach, bez blichtru i ostentacji. Za to wykończone wysokiej jakości materiałami i zaprojektowane z myślą o tym, byś zawsze czuł się komfortowo.Mocne wejścieParter kamienicy, dzięki wysokim przeszklonym witrynom, nabrał nowoczesnego charakteru. Jego ważny punkt stanowi przestronne lobby, symbol współczesnej elegancji.Znajdować się będzie tu miejsce dla Consierge oraz strefa dla gości.Mieszkaj dobrzeNa inwestycję składa się 55 apartamentów o powierzchni od 27 do 55 metrów kwadratowych, które mogą być łączone w różnych konfiguracjach.Starannie rozplanowane apartamenty są nie tylko wygodne, ale też zachwycają designem. Przytulne wnętrza, dopracowane w każdym szczególe sprawią, że zapragniesz spędzać tu czas.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Saint Martin Residences, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 30 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Saint Martin Residences

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Saint Martin Residences znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Marcinkowskiego (1:MRCI92).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Saint Martin Residences znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 350m, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu w odległości 350m, Liceum Dla Dorosłych. Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" w Poznaniu w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się CITY-MED. NZOZ. PISOZ DLA SZKÓŁ WYŻSZYCH. PRZYCHODNIE SPECJALISTYCZNE, w odległości 100 m znajduje się MAGICZNA. APTEKA, w odległości 150 m znajduje się Szpital im. J. Strusia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się Muzeum Farmacji, w odległości 150 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. MARCINA, w odległości 200 m znajduje się Biblioteka Raczyńskich.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Park Wodny OCTOPUS, w odległości 300 m znajduje się WARTA POZNAŃ S.A., w odległości 400 m znajduje się Automobilklub Poznański.

Data publikacji: 20.05.2019

Data aktualizacji: 20.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie