Gwarna 12

Condohotel

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLloyd Properties Sp z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1039 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Manufaktura(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Tadeusza Kościuszki 118 (1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 850 brutto/m2
  Nowa Manufaktura
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 224
  Powierzchnia: 24 - 73 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 87 ofert
  IMS Budownictwo
 • Kamienica pod Pelikanem(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Kościuszki 130 (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 900 brutto/m2
  Kamienica pod Pelikanem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 33 - 38 m2
  Liczba pokoi: 1
  Dla inwestora 1 oferta
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.
 • Kamienica przy ul. T. Kościuszki(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. T. Kościuszki 16 (0.9 km od centrum Wrocławia)
  Kamienica przy ul. T. Kościuszki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 104 m2
  Liczba pokoi: 3
  Sanbet Development

Opis Inwestycji

Wyjątkowe apartamenty inwestycyjne w BEST WESTERN PREMIER HOTEL powstały z połączenia prestiżu czterogwiazdkowego hotelu, silnej międzynarodowej marki oraz doskonałej lokalizacji.Bezobsługowa inwestycja w samym sercu WrocławiaDecydując się na zakup nieruchomości, stajesz się właścicielem apartamentu w 4-gwiazdkowym hotelu z podpisaną 15-letnią umową z operatorem.Wysoki standardBEST WESTERN PREMIER HOTEL mieści w sumie 64 starannie rozplanowanych apartamentów o powierzchni od 17 do 40 m2.Z myślą o komforcie gości w obiekcie została zaplanowana strefa relaksu, sala fitness, spa oraz bogato wyposażona siłownia. W obiekcie znajdzie się również restauracja oraz sala konferencyjna.Silna markaNasza inwestycja jako jedyna we Wrocławiu jest sygnowana przez jedną z największych na świecie sieci hotelowych – Best Western Premier – do której należy obecnie około 4 000 hoteli w ponad 100 krajach!

Inwestycja Gwarna 12 znajduje się na Starym Mieście, ul. Gwarna 12 (0.8 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi Lloyd Properties Sp z o.o.

Inwestycja Gwarna 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych apartamentów. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gwarna 12 pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 20 do 81 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 64 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Condohotel

Lokalizacja inwestycji Gwarna 12

Hotel położony jest w samym sercu Wrocławia, jednego z najczęściej odwiedzanych miejsc w Europie. Tętniący życiem Rynek Główny, który przyciąga turystów przez cały rok, jest zlokalizowany zaledwie 900 m od hotelu, a zrewitalizowany w 2012 r. dworzec Wrocław Główny jest usytuowany tuż obok hotelu, w odległości 200 m. Ponadto w odległości 500 m od hotelu znajdują się dwa duże centra biznesowe.

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gwarna 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Gwarna 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworcowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gwarna 12 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PRO-MED sp. z o.o. w odległości 50 m, Młodzieżowy Dom Kultury im.Mikołaja Kopernika w odległości 100 m, Szkolne Schronisko Młodzieżowe we Wrocławiu ul.Kołłątaja 20 w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gwarna 12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pro-Med w odległości 50 m, Otto-Prodent w odległości 220 m, CV w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gwarna 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Delikatesy, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gwarna 12 w odległości 10 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.10.2019

Data aktualizacji: 10.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie