Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 54,4 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Leonarda 8

Cena: 402 856 zł

Rata kredytu wynosi 1809 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
54 m²
Pokoje
2
Piętro
1

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:M1
Ceny mieszkań: 402 856 zł7 400 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:54 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Kuchnia:zamknięta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Strony świata:widok z okien jest na zachód.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (4 miejsca): garaże indywidualne w poziomie niskiego parteru.
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Leonarda 8, w której dostępne są jeszcze 4 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 54 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Leonarda 8 na Winiarach przy ul. Leonarda 8 (3.1 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Leonarda 8.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 9 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 9 o powierzchni od 42 do 96 m², w budynku są 4 kondygnacje naziemne. Inwestycja Leonarda 8 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M1 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest zamknięta, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Leonarda 8 przewidział: miejsca postojowe podziemne (4 miejsca) oraz miejsca postojowe naziemne (9 miejsc).

Cena ofertowa mieszkania wynosi 402 856 zł (7 400 zł/m²).

Leonarda 8 to 2 piętrowy kameralny budynek mieszkalny z możliwością aranżacji lokalu usługowego w parterze. W inwestycji znajdzie się 9 mieszkań i 4 garaże indywidualne oraz zewnętrzne miejsca postojowe. Inwestycja powstaje na działce z prawem własności. Ukończenie budowy planowane jest na grudzień 2019 roku.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Leonarda 8, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 4 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Leonarda 8

Doskonała lokalizacja w bocznej ulicy zapewnia komfort użytkowania mieszkania, a jednocześnie odległość tylko 50 metrów od przystanku tramwajowego gwarantuje doskonałą komunikację z całym miastem.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 450 metrów od inwestycji Leonarda 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Witosa Wiadukt (1:WIWI21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Leonarda 8 znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej w odległości 150m, Gimnazjum im. Bł. Marii Karłowskiej w odległości 200m, XXV Liceum Ogólnokształcące im.Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się INTERFARM.PL WYPOSAŻENIE APTEK, BIUR, GABINETÓW, w odległości 100 m znajduje się WINIARSKA. APTEKA, w odległości 100 m znajduje się POZNAŃSKIE CENTRUM ZDROWIA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, w odległości 200 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, w odległości 600 m znajduje się Instytut Technologii Drewna - Biblioteka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się KWON-POL. SZKOŁA SAMOOBRONY I TAEKWONDO. KOWALAK M., w odległości 500 m znajduje się MAJEWSKI GRZEGORZ. OŚRODEK TRENINGOWY KONI, w odległości 800 m znajduje się Europejskie Stowarzyszenie Snowboardowe.

Data publikacji: 10.12.2018

Data aktualizacji: 14.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie