Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 119,2 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Zapytaj o cenę

 • Powierzchnia

  119,2 m2

 • Pokoje

  3

 • Piętro

  5

 • Termin oddania

  1 kw. 2021

 • Zobacz rzut
Oznaczenie: G.II.6.1
Cena:
Zapytaj o cenę
Liczba kondygnacji: 2 poziomy
Pokoje: 3 pokoje
Powierzchnia: 119,20 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Kuchnia: Otwarta kuchnia.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: od 550 do 555 cm wysokości.
Piętro: 5 piętro
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne.
Komórka lokatorska: dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: Informacja u dewelopera.
Inwestycja: mieszkanie znajduje się w inwestycji sPlace Park, w której dostępnych jest jeszcze 58 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 119,2 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej sPlace Park przy ul. Rydygiera 12 na Sadach Żoliborskich (4,3 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 314 nowych mieszkań , na sprzedaż pozostają 154 o powierzchni od 42 do 171 m2, w budynkach jest od 6 do 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja sPlace Park jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu G.II.6.1 znajduje się na 5 piętrze, jest 2-poziomowe, a pomieszczenia mają od 550 do 555 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

sPlace Park jest idealnym połączeniem funkcjonalności z nowoczesnym wyglądem. To przemyślany koncept stworzony z myślą o komfortowym życiu. Niewątpliwym wyróżnikiem osiedla jest starannie zagospodarowany teren inwestycji, pełen zieleni i gustownych elementów małej architektury. Inwestycja jest zrealizowana z wysokiej jakości materiałów budowlanych, a standard wykonania budynku i nowoczesne rozwiązania architektoniczne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji sPlace Park, w której dostępnych jest w sprzedaży jeszcze 58 podobnych nowych mieszkań .

Lokalizacja inwestycji sPlace Park

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy. W odległości 350 metrów od inwestycji sPlace Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Duchnicka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji sPlace Park znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w odległości 300 m, Szkoła Tańca FAMA w odległości 600 m, Centrum Rozwoju Artystycznego w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny EGO, w odległości 250 m ODENT Centrum Ortodoncji i Implantologii, w odległości 550 m Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Biedronka w odległości 100 m, Bank Ochrony Środowiska. II Oddział w odległości 150 m, PARTNER w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Your Place Centrum Zdrowia i Urody w odległości 600 m, Centrum Golf w odległości 650 m, Gepard. Uczniowski Klub Sportowy w odległości 700 m.

Data publikacji: 03 kwietnia 2019 14:43

Data aktualizacji: 15 kwietnia 2019 09:24

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o.

Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o.

Godziny otwarcia
biura sprzedaży

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek:10:00 - 18:00
 • Środa:10:00 - 18:00
 • Czwartek:10:00 - 18:00
 • Piątek:10:00 - 18:00
 • Sobota:10:00 - 15:00
+48 22 ...

Umów spotkanie

sPlace Park

adres biura sprzedaży

ul. Przasnyska 4, 01-796 Warszawa

Wybierz datę

 • środa

  17

  lipca

 • czwartek

  18

  lipca

 • piątek

  19

  lipca

Zaproponuj inny termin

Wiadomości powiązane z Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o.

Layetana zrealizuje kolejne etapy popularnych warszawskich inwestycji przy wsparciu kapitałowym funduszu Aventicum

Layetana zrealizuje kolejne etapy popularnych warszawskich inwestycji przy wsparciu kapitałowym funduszu Aventicum

Ruszyła budowa pierwszego etapu inwestycji sPlace

Ruszyła budowa pierwszego etapu inwestycji sPlace